PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 260
ocen
7,0 10 1 82260
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

taką zagwozdkę miałem podczas oglądania, bo były momenty z zamierzenia humorystyczne
ale i takie które chyba nie powinny śmieszyć ale były tak złe i z dupy wzięte że wywoływały
śmiech :D no ale to taki urok amerykańskiego kina akcji... na maksa Hollywoodzki, z plejadą
znanych gwiazd, przesadzonych akcji i efektów, ale w sumie to dobra rozrywka, jeśli
przyjmiemy takie nastawienie to się będzie nam dobrze oglądało.

ocenił(a) film na 3
Nu_RaKu

Nie wiem.. absurdalnie śmieszna to jest "Wojna Światów" Spielberga.
Też sobie odświeżyłem, bo kiedyś za dzieciaka byłem chyba na tym w kinie....ale nie pamiętałem żeby to było aż tak słabe. :D
Za samego Cage'a prezentującego cały film minę zbitego psa i serwującego takie teksty, że kilkukrotnie trzasnąłem się w czoło książką leżącą obok sofy, to jest ni mniej ni więcej 2/10. :)
No, ale były i dobre momenty.. m.in każda scena z Buscemim, no i.. no i tyle. :D

Fajny avatar. :]

ocenił(a) film na 5
zenek_8

zgdza sie tym blirzej konca tym wieksze dono
a wszczegulnosci postaci nikolasa jest kuresko denna
przestempcy soa spoko

ocenił(a) film na 7
Nu_RaKu

Absolutnie podzielam Twoje zdanie. O, i ocenę też. Gdyby nie te "przefajerwerkowane" scenki, które raz po raz wytrącały mnie z napięcia swoją słabizna to dałbym 8. Początkowo dałem 6, ale stwierdziłem, że mimo okazyjnej kiczowatości film nadrobił scenariuszem i trzymaniem widza twardo na dupie. :) To chyba takie lata były, gdzie ciśnienie mieli na wyrobienie normy ładunków wybuchowych, jak i ogólnie na tego typu zapełniacze pełniące rolę zadowalaczy gustów filmowych mniej wymagających widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones