PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=999}
7,0 82 260
ocen
7,0 10 1 82260
6,1 13
ocen krytyków
Con Air lot skazańców
powrót do forum filmu Con Air - lot skazańców

wow

ocenił(a) film na 9

Mnie się film bardzo podobał z wyjątkiem muzyki. No i Nicholasa Cage. Jakoś nie mogę znieść, widoku, kiedy jego bohater 'ledwo co' uchodzi z życiem, wyskakując z ognia. Proszę powiedzcie, jestem jedyną osoba, którą odrażało nadmiernie owłosienie Cage'a?

ocenił(a) film na 6
littlejudas

A gdzie on jest nadmiernie owłosiony? Ja tam widzę wielkie zakola :P

ocenił(a) film na 9
miss_obscene

pachy, klata i długie włosy. no i broda :D

ocenił(a) film na 9
littlejudas

chociaż brody nie miał takiej długiej.

littlejudas

to ty mnie nie widziałes/aś

ocenił(a) film na 6
louis2014

Dostałam ataku śmiechu - dzięki :D

miss_obscene

W 2001 roku juz miałem zaklepana rolę Generała Thada w Planecie Małp (oczywiscie bez charakteryzacji) ale ze z Markiem W. sie nie lubimy wiec sobie odpusciłem i Tim go w koncu zagrał.pozdrawiam

littlejudas

Nie tylko owłosienie ogólnie ten bohater był za bardzo wyidealizowany np. tekst więźnia:
-"(...) ty sku*****u
-"nie obrażaj mojej matki"
I wiele takich tekstów doskonale w każdej sytuacji wie co odpowiedzieć,wyskakuje z ognia,broni kobiety,po wylądowaniu zamiast (jak każdy normalny człowiek by to zrobił ) biec do żony i dziecka to goni przestępce,oczywiście wszystko jest po jego myśli itp...
Film jako całość nawet ujdzie ale takie to wszystko przesadne było :)

ocenił(a) film na 9
PatrycjaS19915

Tam ogólnie były fajne teksty. Podobała mi się też gra aktorska. Cage miał zarąbistą klatę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones