PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 800
ocen
7,4 10 1 245800
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

i to naciągane.. denerwująca gra Rachel Weisz... za zakonczenie należy się podwyższenie oceny. Ogólny obraz walki dobra ze złem też fajnie pokazany, jednak jeżeli masz ochotę na coś mrocznego, interesującego i wciągającego, to odradzam.
Miejscami film nudny, ciekawie pokazana postać mieszańców, zwłaszcza Gabriela i Baltazara, no i postać Lucyfera.. :)

ocenił(a) film na 9
Patruell

6?? Moim zdaniem super film na 10 scenariusz ekstra efekty tez uwielbiam go!

ocenił(a) film na 8
Patruell

Zgadzam się z wszystkim, poza oceną (6/10) i tym że miejscami nudny. Ja dałam 8/10 i zastanawiam się czy nie podwyższyć na 9/10. W filmie cały czas się coś dzieje, nie pamiętam żeby coś tam było nudnego. Keanu Reeves bardzo dobrze zagrał, a Shia LaBeouf też kiepsko nie grał. Najgorzej grała Rachel Weisz (w tym się zgadzamy). Ale mimo kiepsko zagranej postaci Isabel nie rozumiem czemu dałeś ocenę 6/10.

Musicxd

szczerze.. też nie rozumiem, bo oficjalnie mam 8/10... :D Także nie zmieniam, widocznie jakieś przeoczenie, widziałem x2 ten film i dlatego.

ocenił(a) film na 7
Patruell

Rachel zagrała dobrze wiec nie wiem do czego wy sie czepiacie, zreszta jak wszyscy aktorzy. Końcówka właśnie była troche zabardzo zakręcona. ja dałem 7/10

ocenił(a) film na 7
Musicxd

Rachel Wisz mnie drażniła przesadnie, ale też nie zachwyciła. Podobała mi się wizja 'przechodzenia " "ziemskiego" L.A. do wymiaru "piekielnego". Z aktorów świetna Tilda Swinton jako Gabriel i Stormare jako Szatan. Reeves i LaBouf dali radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones