PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 819
ocen
7,4 10 1 245819
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

Czy ktoś wie jaka muzyka leciała kiedy Constantine poraz pierwszy wszedł do domu Papy Midnight'a?? Osobiście mi się odrazu skojażyło z TOOL'em, ale takiej piosenki nie slyszałem jeszcze, może mam za mało ich płyt (nie wiem). Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie.

użytkownik usunięty
ashion

Był to zespół A Perfect Circle "Passive" i faktycznie grają bardzo podobnie do Tool'a. :)

użytkownik usunięty

Zgadza sie. To jest A PERFECT CIRCLE "Passive" z ich trzeciego albumu "Emotive". A odnosnie muzyki to mam jeszcze jedno pytanie: Co to jest za utwór (i kto go wykonuje), który John puszcza z gramofonu kiedy przychodzi do niego Beeman i przynosi mu rozne przedmioty ??

Dave Brubeck - Take Five

ashion

Tam wyżej zapomniałam się zalogowac :). Tak w ogóle, jesli słuchasz Tool'a, to PC na pewno też przypadnie Ci do gustu, w szczególności proponuje album "Thirteenth Step".

ocenił(a) film na 9
FK_Manitu

oj przypadnie do gustu na pewno, zważywszy że w obu kapelach śpiewa ten sam wokalista - Maynard James Keenan. Powiedziałem śpiewa? To za mało, on jest duszą tych zespołów.

ocenił(a) film na 8
marcinurb

a skoro juz mowa o tej muzyce to czy ktoś wie gdzie można ją znaleźdz, i nie mowie tu o sklepach ;-)

ocenił(a) film na 10
FK_Manitu

Wielkie dzięki za odpowiedź! ;) Na osloskopie sa 3 albumy w tym ten ktory polecasz, poprostu zajefajnie :] Jeszcze raz dziekuje :)

ocenił(a) film na 6
ashion

Czy jestescie pewni ze to wlasnie ten utwor? Mi tez bardzo sie podobal kawalek ze sceny w ktorej Constantine po raz pierwszy wchodzi do klubu Midnight'a ale nie jestem przekonany ze to wlasnie to.

Kurde... takei rzeczy powinny byc na oficjalnym soundtracku ale ich nie ma ;)

____16

jest nawet teledysk promujacy ten film, w wykonaniu a perfect circle, mozna go zobaczyc na stronie APC, szkoda ze go nawet w telewizji nie dal

ocenił(a) film na 8
ashion

To zespół A Perfect Circle "Passive" i ja wiem czemu ci się z tool'em skojarzyło bo to ten sam wokalista ( Mejnard - wersja polsak nazwiska :), a zespół załorzył z technicznym tool'a i perfect circle został efektem ubocznym Tool'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones