PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 800
ocen
7,4 10 1 245800
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

Film na TVN

ocenił(a) film na 9

27.10.2012, sobota, 00:05

ocenił(a) film na 7
SolarisUrbino

Fajnie wiedzieć , dla przypomnienia obejrzę. Szkoda , że nie zrobiono więcej filmów.

ocenił(a) film na 8
accadacca

Ja teraz oglądam na dvd
Ten film przypomina mi inny film Harry Angel

ocenił(a) film na 10
SolarisUrbino

Film rewelacyjny ale jak dla mnie za późno puszczają

ocenił(a) film na 8
SolarisUrbino

Obejrzę obowiązkowo

SolarisUrbino

ja się już doczekać nie mogę jak go obejrzę

ocenił(a) film na 3
SolarisUrbino

O rany, film okazał się być cienki. Głupiutki, przesadzony, teksty są lipne i te "efekty specjalne". Widać Dziewiąte wrota dalej pozostają nr.1 jako film poruszający temat piekła.

ocenił(a) film na 7
Moai

Nie wiem jak do oceniania niczego sobie, średniego filmu można używać oceny przeznaczonej dla filmów pokroju ciacho czy totalny kataklizm. Obrażasz wiele osób tą oceną. Jak dla mnie film zasługuje na przynajmniej głupie 4.

ocenił(a) film na 3
luk11c4

Cicho dałam 1. Totalnego kataklizmu nie widziałam. Ale skoro tak bardzo ciebie rusza moja ocena, to zmienię na 3. W sumie wejście zdradzieckiego anioła było efektowne. Ale ten film nie miał ładu i składu i był dla mnie kompletnie bez sensu pomijając sam fakt, że te wszystkie 'zwroty akcji' i teksy to była klaka typowego szablonu przeciętnego filmu akcji. Film na mnie nie zrobił wrażenia, Keanu grał jakby chciał a nie mógł. Nastawiałam się na dobre kino a dostałam... jakąś anty-klimatyczną papkę. Jest naprawdę żle kiedy widz sprawdza kiedy film ma się skończyć.

Moai

Biedaki oglądają w TV w marnej jakości i z reklamami. Ja w 1080p bez reklam na bluray.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones