PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 856
ocen
7,4 10 1 245856
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine
ocenił(a) film na 8
Patruell

Zgadzam się, świetna ;)

jimix_20

http://www.youtube.com/watch?v=7rVFse1LLQs

często do niej powracam :D

ocenił(a) film na 7
Patruell

Kojarzę ten film głównie z tą sceną.

ocenił(a) film na 10
Patruell

To samo chciałem napisać scena genialna, Peter Stormare nieziemski, reszta zresztą też. Mogli by się szarpnąć na drugą część.

ocenił(a) film na 10
LordNeo

Film byłby genialny gdyby nie Shia LaBeouf, nie mogę ścierpieć tego gnojka.

ocenił(a) film na 9
LordNeo

Przecież jego prawie tam nie ma

ocenił(a) film na 10
Agness_92

Taki jego super power, gra w filmie trzecioplanową rólkę, pojawi się na 5 min, a niesmak zostaje.

LordNeo

oj nie, ten film jest z tych, które drugie części okazałby się klapą. Moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
Patruell

Jestem gotowy zaryzykować.

ocenił(a) film na 10
LordNeo

John Constantine mówi pod koniec filmu, że niezbadane są wyroki pana i musiał umrzeć dwukrotnie, znaczy się Keanu Reeves zagrał Chrystusa?
dobrze rozumieć czy to moja zła interpretacja i czegoś nie załapałem w filmie?

ocenił(a) film na 10
klopik1413

Nie tu biega o to że dwa razy popełnił samobójstwo, raz jako dzieciak (scena z karetką), drugi raz w scenie z Luckiem pod koniec. Jezus nie ma tu nic do rzeczy.

ocenił(a) film na 7
LordNeo

Tak, prawda. Nie ma co dorabiać takich teorii.

ocenił(a) film na 9
Perenelle

Scena z Lucyferem rzeczywiście świetna, ale sam Peter Stormare nie pasuje mi do tej roli.

soghetto

Sam też bym go nie widział w tej roli zwłaszcza, że zupełnie odbiega od pierwowzoru ale właśnie na tym polega bycie prawdziwym aktorem: zagrać coś o co nikt by cię nie posądzał i to jak. Zagrał to tak, że już nikogo innego nie można sobie wyobrazić w tej roli. Jedna z najlepszych kreacji szatana.

ocenił(a) film na 9
konradleg

Zagrał dobrze, nie mówię, że nie. Jego rola aktorska była wręcz wyśmienita. Jednak o wiele bardziej wolałam Al Pacino jako diabła.

soghetto

No fakt to już kwestia gustu też mi się podobał a adwokacie diabła zresztą myślę, że jeszcze lepiej wypadł Tom Waits w Parnassusie. Widać wolę ekscentryków kina

soghetto

Soghetto,

zauważ, że ta rola to raczej krótki epizodzik, Al nie odegrałby tak mało znaczącej roli wg mnie. Podejrzewam, że nie stać by było również producenta :D

ocenił(a) film na 9
Patruell

Haha, no cóż. Pewnie masz rację ;D

LordNeo

A ja założyłem i tak bo nie zauważyłem że tyle tematów. Fakt przydała by się dwójka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones