PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 812
ocen
7,4 10 1 245812
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

Po obejrzeniu trailerów myślałem, że film będdzie nieco inny .... grozy jest tam niewiele, ale dzięki Bogu (a raczej Francis'owi Lawrence'owi II - emu) nie jest to makabra w stylu Resident Evil. Należy przyznać,
że klimat utrzymuje się przez cały czas, postać tytułowa jest dobrze zagrana - szczególnie śmieszny jest cynizm John'a :) . Ogólnie rzecz biorąc wszystkie postacie są na swój sposób ciekawe, łacznie z Szatanem. Dobre efekty, przede wszystkim gdy Constantine używa swoich zdolności.... nie ma to jak L.A. a'la piekło :)
Fabuła może być nieco tandetna....przypomina mi się Indiana Jones
( chrześcijański artefakt i faszystowska flaga.... ) , aczkolwiek główna akcja filmu jest już ok. Dialogi z reguły nie są zbyt rozbudowane ale za to śmieszne.... ten cynizm jest piękny. można się też doszukiwać pewnego przesłania np. w tekscie końcowym czy pierwszej rozmowie z Gabriel(?)ą.
Dam filmowi 7/10,no 8/10 za Rachel Weisz i Marloboro w miękkiej paczce :P
Gdy tylko film wejdzie do naszych kin to śmigam do Cinema City;]

Spinaker

Że co filmu nie widziałeś i sie wypowiadasz na podstawie zwiastunu mi osobiście się zdaje ze jak uczymają to w klimacie Matixa 1 to będzie się podobało i multum kasy zarobi 4d-34mln może będzie jakiś rekord ja jednak nie ide na to do kina powiedzmy że mam plany na 2 horrory i nie mam juz funduszy na bilet choć jakby się zastanoiwił to moze i bym się wybrał piszcie o czym mniejwięcej jest komiks A NIEPISZCIE ZE ZWIASTUN PRZECIĘTNY, TO TO TEŻ WIEM ŻE FILM ZPOŚRÓD INNYCH SC_FI WYRÓŻNIA SIĘ ODTWÓRCĄ NEO I DZIĘKI TEMU JEST POPULARNY A LUDZIE KTÓRZY W GŁĘBI DUSZY TĘSKNIĄ ZA MATRIXEM CHCĄ SIĘ ZADOWOLIĆ!!!!!! HEHE CIEKAWE CO TO BĘDZIE

ocenił(a) film na 5
michzio

Stary naucz się czytać co??FILM WIDZIAŁEM I OCENIŁEM GO POWYŻEJ!!!ALE DO KINA I TAK SIE WYBIORE GDY TYLKO BĘDZIE W POLSCE.
Teraz rozumiesz?

Spinaker

Heh, no ale wiesz Ludzie czytają 2 słowa w całej wypowiedzi i szpanują...Nie wiem co gość przeczytał w twojm komentarzu ale mnie rozbroił kiedy napisał że oceniasz film po looknięciu trailera..:D...Mi osobiście film bardzo się podobał, był utrzymany w ciekawym mrocznym klimacie i nastroił mnie na komiks o przygodach "detektywa mroku", świetna rola Reevsa jako Johna Constantine, oglądając ten film ani razu nie pomyślałem o Matrixie co dobrze prognozuje temu aktorowi że nie będzie kojarzony wyłącznie z postacią Neo...

użytkownik usunięty
Spinaker

mam prozbe do Ciebie. Skoro widziales film to pewnie na kompie (choc nie koniecznie) ale jesli tak, to powiedz mi z kad miales napisy (o ile miales). Bo nie moge ich nigdzie znalzez. jka masz je na kompie bede wdzieczny za maila na KennyTM@beer.com

No napisów do tego filmu jeszcze nie ma, i nie wiadomo kiedy komuś będzie się chciało takowe stworzyć.Ja osobiście widziałem ten film bez napisów...Pozatym chyba niedługo w kinach będzie i skoczę sobie na powtórkę z rozrywki tyle że na większym ekranie..:D..

użytkownik usunięty
CZARNY_14

No trudno, ale i tak dzieki za wiadomosc. z tego co wiem to Kinomania SUBGROUP tlumaczy teraz constantine ale kiedy wypuszcza napisy nie wiadomo wiec nie bede czekal. jescze raz dzieki i pozdrawiam.
FOBOS

ocenił(a) film na 5

Z napisami czy bez - film dobry, a re-seans to świetny pomysł pomysł .... zresztą, dialogi nie są skomplikowane ;)

Spinaker

Spinaker - powinieneś "michzio" podpowiedzieć również, żeby nauczył się pisać, ale do tego to musiałby się cofnąć do podstawówki :))))))))

nietzsche

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, NAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ NA www.napisy.org...

ocenił(a) film na 5
CZARNY_14

Racja, ale ja korepetycji nie daję, pozatym nie wymagajmy od niego zbyt wiele ;]
No, wreszcie są i napisy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones