PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 800
ocen
7,4 10 1 245800
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

ale nie zaczaiłem końcówki filmu

ocenił(a) film na 5
Przemo00116

ym..... dzięki podstępnemu ruchowi Constantina, tatuś zauwazył że synuś kręcił z gabrielem (a może raczej gabrielową) i chciał założyć własną inicjatywę na ziemi i prawdopodobnie przewyższyć go mocą. Tak więc gdy wszystko wyszło na jaw, mamon dostał szlaban od ojca a sama gabrielowa straciła bożą łaskę i swoje piórka..... Te 'sacrifice' głównego bohatera (oddanie własnego życia za cenę ułaskawienia bliźniaczki) już prawie dało głównemu bohaterowi miejsce w niebie, niestety ostatkiem sił Devil wykorzystał swoje możliwości (cofnął śmierć konstantina i jego chorobę) w nadziei że ten jednak po raz trzeci wróci na złą drogę..... Jednak on woli żuć orbit zamiast kopcić papierosy..... i żyli długo i szczęśliwie..... A taksówkarz, wierny druh głównego bohatera, sam nie wiem dokładnie za co.... został aniołem. Nie wiem po co główny bohater zostawił zapalniczkę na jego grobie...

ocenił(a) film na 7
plantum

"Jednak on woli żuć orbit zamiast kopcić papierosy..... i żyli długo i szczęśliwie..... A taksówkarz, wierny druh głównego bohatera, sam nie wiem dokładnie za co.... został aniołem. Nie wiem po co główny bohater zostawił zapalniczkę na jego grobie... "
Chyba przysnąłem na końcówce, bo tego nie pamiętam (napisów też). Ale ogólnie film mi się podobał i polecam.

ocenił(a) film na 6
w_ig

Bo scena w której ten chłopak, który głównie robił u Constantine'a za szofera jest już po napisach.

ocenił(a) film na 9
plantum

Nie Orbit ale Nicorette czy też inny shit:)

ocenił(a) film na 8
plantum

Zauważ , że to nie była zwykła sobie zapalniczka :) Constantine był strażnikiem nieszczelnej granicy pomiędzy niebem a piekłem . Pilnował równowagi . Miał dar odsyłania do piekieł ale i "mianowania" mieszańców aby panowała ta równowaga . Druh Constantina został mianowany przez niego mieszańcem , z uśmiechem przyjął tę rolę - pamiętamy jak chciał większego udziału w tej odwiecznej walce dobra ze złem . Sam Constantine podlegał jak my pokusom Złego , mając więc takie wielkie dary i możliwości , świadomie poprosił Angelę aby schowała także przed nim włócznię , która zabiła Jezusa . Swoją drogą - Tilda Swinton ( "Musimy porozmawiać o Kevinie" ) jako Gabriel , była zjawiskowa !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones