PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 819
ocen
7,4 10 1 245819
5,6 17
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

ale nic poza tym. Ot bajeczka baaardzo luźno nawiązująca do rzeczywistości demonicznej i egzorcyzmów. Ale w sumie trzeba przypominać o istnieniu szatana jako osoby i jego działaniu w każdym z nas, bo największy jego sukces to fakt, że tak wielu w niego nie wierzy albo nie traktuje poważnie...

xatt1975

Zdanie nazistów nikogo nie obchodzi.

BartuszStarWars

zdanie lewaków nikogo nie obchodzi

ocenił(a) film na 7
xatt1975

Rzeczywistość demoniczna jest taka, że to wymysł. Rzeczywistość egzorcyzmów jest taka, że to sposób księży na molestowanie jeszcze pewnej ilości ludzi więcej. Sukcesem Szatana byłyby właśnie egzorcyzmy, gdyby nie były sukcesem zboczeńców. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

a dlaczego tak mało?

xatt1975

A w świętego Mikołaja też nadal wierzysz? :)

Frix99

https://pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_z_Miry
nie muszę w niego wierzyć. Wikipedia udowadnia jego istnienie.

xatt1975

Co prawda bardziej chodziło mi o Świętego Mikołaja we współczesnym, baśniowym wyobrażeniu - jako roznoszącego prezenty grubasa w czerwonym stroju, bo jest on równie baśniowy, co i szatan.
Niemniej jednak punkt dla Ciebie ;)

Frix99

dla mnie szatan nie jest baśniowy. patrzał mi w oczy...słyszałem go...jest bardziej realny i osobowy niż ludzie, z którymi się co dzień spotykam...

ocenił(a) film na 8
xatt1975

Spokojnie, jeszcze sobie popatrzycie w oczy, jak spotkasz się u niego z niemieckimi kolegami z lat 30

xatt1975

"Ale w sumie trzeba przypominać o istnieniu szatana jako osoby..." to prawda, ale jakich komentarzy można się spodziewać w kraju wychowanym przez katolickie obrządki religijne? W kraju gdzie o wierze może mówić tylko osoba w sutannie a kościół protestancki jest objęty cenzurą.
Sumując - ten film to widowisko absolutnie bez związku z Biblią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones