PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559895}
6,2 67 358
ocen
6,2 10 1 67358
6,1 22
oceny krytyków
Contagion Epidemia strachu
powrót do forum filmu Contagion - Epidemia strachu
ocenił(a) film na 2
prestig

Autor scenariusza powinien wystąpić do WHO o prawa autorskie :)

prestig

prestig - nietoperza i świni jakby ci umknęło. z reszta nie tylko to wam umyka ale przynajmniej jeszcze widziałem pomysłu że teraz na podstawie filmu ktoś udaje epidemię. trollu - a rezyser do ciebie o odszkodowanie za trolowanie zamiast ocenianie filmu.

meanraax

niektórych jak widać bardzo boli prawda o Zwidzie19 i wymyślonej pandemii dla zniewolenia ludzi...wirusik nagle zniknął z dnia na dzień jak Ukraińcy zaczęli przyjeżdżać tysiącami i to bez maseczek :)

Mothyff

Prawda...? :D :D :D
Wasze fantazje bazują na danych wyssanych z d....
:D :D :D

makaes

:) 

Mothyff

Jak obejrzysz film dokładnie, to zauważysz że miliony głupkowatych foliarzy wodzonych za nos przez internetowych pseudoekspertów też przewidzieli. I powiedz sam, czy się nie sprawdziło?

Cargha

jak na razie widzę miliony debili wierzących nadal w zwida i wojnę.

Mothyff

Wystarczy tylko stwierdzenie, że srowid nie powinien nigdy być nazwany pandemią ani epidemią. W filmie mev1 można było tak nazwać bo trupy leżały na ulicy. Śmiem twierdzić, że efekt strachu jaki wywołał miał gorszy wpływ na zdrowie ogólnie niż sam wirus. I nie mówię, że wirusa nie było. Był, sam przeszedłem kiepsko, żołądkowo i jelitowo. Sporo pewnie stres zrobił związany z tym co człowiek wciągał z netu, ale nie było tam nic co robić i jak postępować, żeby przyspieszyć leczenie skutków ubocznych (a chorowałem ponad rok od pojawienia się wirusa) czyli zniszczenie mikrobioty. Dopiero z czasem człowiek ogarnął co pomaga i co robić, aby dojść do 100% zdrowia. Dopiero teraz wiem jak bardzo ważna jest poprawna praca układu pokarmowego aby być zdrowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones