PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655119}
5,0 2 957
ocen
5,0 10 1 2957
5,3 3
oceny krytyków
Contracted
powrót do forum filmu Contracted

W sumie to nie wiem czy to będzie spoiler ale ... Film przedstawiający przemianę w to czym się stała na końcu nie musiał opierać się na
zniechęcaniu ludzi do sexu. No i ta scena z robakami "COŚ MNIE ŁASKOCZE" ludzie to było traumatyczne jak dla mnie!!! 4/10 Ale tylko za
zakończenie

ocenił(a) film na 9
krg2

Tu nie chodziło o zniechęcenie ludzi do seksu (!), tylko o uświadomienie jakie są mogą być konsekwencje (przygodnego) seksu bez zabezpieczenia, np. paskudne choroby weneryczne, AIDS i inne dziadostwa. Wszystko jest dosadnie pokazane w filmie. Ehhh... :)

ocenił(a) film na 3
Darijka

film słaby, nie ma się co doszukiwać w nim pseudomorałów

ocenił(a) film na 3
Baby_Black27

dla mnie film ohydny te sceny z robakami odpadającymi paznokciami to obrzydliwe na dodatek te sceny z pocałunkiem dziewczyny i zwymiotowaniem jej do buzi ohyda efekty były niezłe ale fabuła do kitu jak lubicie się naprawde bać i przy tym równocześnie śmiać to polecam ''Wrota do piekieł '' ten film oceniam na 2/10

Darijka

AIDS, choroby weneryczne a teraz jeszcze doszła eeee... zombiozia??? :D Mnie ten film po prostu obrzydził!!! Okropieństo ;P

ocenił(a) film na 5
Darijka

Po tym filmie mam niechęć do sexu:D pomimo tego że ostatnio prawie popadłem w sexocholizm:D ten film mnie z tego wyleczył:D

ocenił(a) film na 6
krg2

nie wiem czy ktoś zauważył ,ale w pierwszej scenie są jakby ruchane zwłoki (chyba ze mi się wydaję ) i od tego wziął się chyba wirus .
jeśli nie /tak proszę o odp co sądzicie ; >

Blair_K

Nie wiem ale ja to rozumuje tak że w tej scenie jest chyba laska która jest zombie a ten koleś co spał z główną bohaterką to ten pracownik kostnicy i chyba to w niej się zainfekował... Tak tylko myślę :)

Blair_K

Na to właśnie wygląda - mnie się wydawało tak samo, z tą pierwszą sceną...

ocenił(a) film na 6
Atina12

to znaczy,że jednak tak było bo chyba nam obu się nie wydawało :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones