PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 610
ocen
8,0 10 1 144610
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Emisja w tvp

ocenił(a) film na 8

Właśnie teraz miał być emitowany na tvp1, więc... zasiadam wygodnie na kanapie z ogromnym apetytem na dobre kino i... pojawia się jakiś klasyk polskiej kinematografii. Nie, żebym miał coś przeciwko naszym klasykom... po prostu tvp po raz kolejny pokazuje poziom swojej wiarygodności

ocenił(a) film na 8
damfear

Dzisiaj znowu wrzucili ten film do programu... Ja nawet się nie łudzę.

damfear

Dziś ma być ten film na TVP1, ale nie zdziwię się jak znowu puszczą "znienacka" coś lepszego wg gustu prezesa TV.

ocenił(a) film na 8
damfear

Takie rzeczy się czasem zdarzają, nagła zmiana w programie nastąpiła z powodu śmierci Krzysztofa Kowalewskiego i tvp postanowiła nadać film z jego udziałem, aby pewnie w ten sposób uczcić jego pamięć.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Nie był to film z Panem Kowalewskim. W zamian puścili jakieś gowno klasy c.

ocenił(a) film na 8
Corderosa

Były to Rozmowy kontrolowane z Krzysztofem Kowalewskim. Wiem, bo sama czekałam na Contratiempo, chciałam sobie po paru latach obejrzeć raz jeszcze.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Ja nie miałam na myśli ostatniej planowanej emisji, tylko poprzednio. Też miał być ten film. Czekałam, choć nie oglądam tvpis. I puścili jakieś 2 dolce, bez żadnego powodu.

ocenił(a) film na 8
Corderosa

Nie wiem co miałaś na myśli. Odniosłam się do wypowiedzi autora tematu, który dwa tygodnie temu napisał, że nastąpiła zmiana w programie. Zmiana nastąpiła w związku ze śmiercią Krzysztofa Kowalewskiego. Z tego powodu puszczono Rozmowy kontrolowane. Jakiś brak logiki się wkradł w tę rozmowę więc może ją zakończmy.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Wszystko się zgadza. Ale tydzień przed śmiercią Pana Kowalewskiego też miał być emitowany film Contratiempo, a wyemitowali kompletnie co innego. Czekałam i się nie doczekałam.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

I dzisiaj też ma być wyemitowany o 23-ej. Może tym razem się uda.

ocenił(a) film na 6
Corderosa

Było na TVP1.

ocenił(a) film na 8
mates_z

Tak. Dzisiaj było. Po 4 próbach się udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones