PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 610
ocen
8,0 10 1 144610
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

choćby nie wiem jak się kombinowało, to prędzej czy później i tak kłamstwo zostanie odkryte. Już na początku spodziewałem się, że może to być taki film, który będzie polegał na kombinowaniu i będzie wiele różnych wersji. Trafienie było celne, ale z kombinowaniem w trakcie w filmu już mniej. Idealnie poprowadzona fabuła! Pomysłowa, podchwytliwa, zwodząca za nos fabuła, którą śledzi się w napięciu od początku do końca. To jest przykład filmu, którym mogliby sterować widzowie. Już powoli wchodzą takie rozwiązania choćby przy bajce kot w butach: uwięziony w baśni, to właśnie widz wybiera jaką drogą będzie podążał główny bohater. Tutaj mogło być podobnie, tyle wersji, tyle kombinacji, super! Warto obejrzeć, ten genialny hiszpański thriller.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Genialny i super? Dajesz pięć i mówisz, że warto? Zastanów się co piszesz...

ocenił(a) film na 8
Bokciu

zostaw to idiota ktory nie skumal przez wszystkie lata obecnosci na Filmwebie, ze skala jest do 10. On z uporem maniaka daje najlepszym filmom 5 :D ten typ tak ma ;)

ocenił(a) film na 9
sobanek

Myślisz, że nie pojął tak prostej rzeczy? To jak on przyswaja skomplikowane fabuły filmowe, jak z czymś tak banalnym ma problem... ;)

ocenił(a) film na 8
Bokciu

yeblem, dzieki :D

użytkownik usunięty
sobanek

Hahaha, aż musiałam śmiechnąć na głos ;d

ocenił(a) film na 8

sorry :D ;)

sobanek

Co za koleś :D Filmom po 5 max przy pochwalnych wpisach,a zobaczcie oceny w kategorii ludzie filmu hehe,same 10 i to samym panienkom pewnie z fap folderu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones