PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725681}

Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska

Cowspiracy: The Sustainability Secret
7,7 6 990
ocen
7,7 10 1 6990

Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska
powrót do forum filmu Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska

Czyli sławne 51% okazuje się być nieprawdziwe. Byliście zdziwieni jak eksperci z organizacji pozarządowych mogli nie wiedzieć o wpływie rolnictwa na globalne ocieplenie? Ja też i od razu zapaliła mi się czerwona lampka, że to po prostu niemożliwe...Wszystkie źródła jak EPA czy Eurostat podają, że jest to kilkanaście procent.

Film jest bardzo stronniczy, oparty na kłamstwie i nie zaryzykuję stwierdzenia, że jest zmanipulowany. Może ktoś ma interes, żeby całą winę zwalić na rolnictwo? Przemysł energetyczny?? Tak tylko głośno myślę.

Weganką na pewno nie zostanę.

ocenił(a) film na 3
nicolah

Tak trzymać. Film jest bardziej niż stronniczy. Dokumenty, czyli opisywanie czy filmowanie świata, jaki jest, są zawsze propagandowe, zmanipulowane, bo robią je ludzie z określonym światopoglądem. Na forum tego filmu pojawiła się grupka zagorzałych wegan, którzy wiedza, jak zbawić świat. No, no. Był komunizm, nazizm, a teraz ekologizm i weganizm. Ich "wiedza" mnie poraża. Jak mogą jeść czujące rośliny i pić wodę, w której znajdują się naturalne substancje organiczne! Jest wyjście - żreć syntetyki i popijać benzyną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones