PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210493}

Crack 6T

Ma 6-T va crack-er
5,7 55
ocen
5,7 10 1 55
Crack 6T
powrót do forum filmu Crack 6T

Jako wielki fan "La Haine" po wielu latach w końcu zobaczyłem także "Crack 6T". Filmów oczywiście nie można porównywać, "La Haine" mimo wszystko jest obrazem poruszającym trochę ważniejsze kwestie i niesamowicie wyjątkowym. "Crack 6T" ma za to w pełni rapowy soundtrack. Mnie nurtują dwie kwestie, bardziej techniczne. Film był ponoć pokazywany w naszej TV pod tytułem "Moje miasto spłonie". Raczej na pewno było to autorskie tłumaczenie TVP, bo niemożliwe aby ten film wyszedł w rodzimej dystrybucji, a może się mylę ? Na pewno był też puszczany na festiwalu w Polsce, ale w jakiej wersji, tego się nie dowiem. Proszę o jakieś informacje czy tą telewizyjną wersję z lektorem można jeszcze jakimś cudem znaleźć ? Druga sprawa to Polski dialog w scenie na stacji benzynowej. Czy ktoś wie skąd taki ślad ? Może ktoś jeszcze natrafi na ten komentarz i podpowie gdzie lub u kogo można by jeszcze zaczerpnąć informacji na temat tego filmu

ocenił(a) film na 6
nqq1994

Film był chyba z polskimi napisami na Apple TV. Wersję TV oglądałem w latach 90tych na VHS ale to jedyny ślad...
Co do polskiej sceny na stacji to mieszkańcy Meaux (miasta gdzie kręcono film), którzy są z pochodzenia Polakami, miałem okazję ich poznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones