PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458624}

Crash Kids: Nie ufaj nikomu

Crash Kids: Trust No One
5,6 610
ocen
5,6 10 1 610
Crash Kids: Nie ufaj nikomu
powrót do forum filmu Crash Kids: Nie ufaj nikomu

Taki Sobie

ocenił(a) film na 7

Film taki sobie, właśnie go obejrzałem, bardzo fajne samochody, akcja ciekawa, wiele wyjaśnia się pod koniec :) polecam

użytkownik usunięty
Patrynio

Po co polecasz innym filmy "takie sobie". Poleca się coś godnego uwagi.

ocenił(a) film na 7

wiele osób poleca nawet "SŁABE" filmy gdy nie ma czegoś lepszego ... ;]

użytkownik usunięty
Patrynio

No, arcydzieł i filmów bardzo dobrych lub co najmniej dobrych nie brakuje - co najwyżej może czasu zabraknąć na te filmy. Więc chyba coś się plączesz.

ocenił(a) film na 7

"bardzo fajne samochody, akcja ciekawa, wiele wyjaśnia się pod koniec :)" głównie dlatego poleciłem ... wybacz, ale jak dla mnie na dzien dzisiejszy brakuje ARCYDZIEŁ i sam oglądam już starsze filmy... a mogę się założyć o piwo, że obejrzałem o wiele więcej filmów od Ciebie...

użytkownik usunięty
Patrynio

Brakuje arcydzieł, powiadasz... Dobre, dobre, nie najgorsze, ale niech Ci będzie - w końcu sam powiedziałeś, że arcydzieł brakuje jak dla Ciebie.
Więcej fimów ode mnie, powiadasz, obejrzałeś, i to o wiele więcej - hmm, zatem powinieneś zatrudnić się jako jasnowidz - marnujesz po prostu swój talent.
P.S. Jeżeli ktoś mi poleca film, dlatego że są "bardzo fajne samochody, akcja ciekawa i wiele wyjaśnia się pod koniec" to jest to marna, a raczej nijaka argumentacja i mnie przynajmniej nie zachęcą takie słowa do zainteresowania się daną produkcją.
Ale owszem, mam zamiar obejrzeć ten film, lecz nie dlatego, że Ty go polecasz, tylko dlatego, że interesuje mnie współczesne kino niemieckie.
Więcej nie mam już zamiaru z Tobą dyskutować, toteż cokolwiek jeszcze napiszesz - od razu mówię: masz świętą, absolutną i niepodważalną rację!

Patrynio

"wiele wyjaśnia się pod koniec "

no trudno zeby wyjasnialo sie na początku .. baran :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones