PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32009}
5,5 14 117
ocen
5,5 10 1 14117
Crossroads Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Crossroads - Dogonić marzenia

Nie, wszyscy od razu przekreslili ten film poniewaz wystąpiła tam Britney. A własnie ze film był spoko :] mi sie podobał.

Agusia_5

zgadzam sie mi sie nawet bardzo podobal wzuszajacy zabawny na poprawe humoru

ocenił(a) film na 2
Agusia_5

przekreślili ten film właśnie dlatego że ona tam "wystąpiła" a nie "zagrała".2/10 za to, że operator utrzymał kamerę

ocenił(a) film na 1
lolami

hahahahaha po pierwsze nie umie grać. Cycki ton nie wszystko. Ja wiem, że dla Ciebie film był zajebisty bo była tam tylko Spears. Inaczej tego filmu byś nawet nie znała. Po za tym jesteś nastolatkom zapewne, która ma napaćkane w głowie. Nie rozumiem jak człowiek bez szkoły aktorskiej bierze się za aktorstwo. Nie chrzańce o wrodzonym talencie, bo nie ma czegoś takiego. W szkole człowiek uczy się przydatnych rzeczy i podstaw, których sam nie jest w stanie posiąść bez mentora. Dlatego filmy z udziałem piosenkarzy są zazwyczaj marne, bo albo nie potrafią gra, albo mają role 7planową i mówią dwa zdania z twarzą wyglądającą jak zatwarzenie.

ocenił(a) film na 10
Redgard

"Nastolatkom"? Ile Ty masz lat? Może nie mów o szkole, do póki nie nauczysz się poprawnej pisowni.

ocenił(a) film na 1
Veridell_3

Nie widzę związku twojego postu z filmem. Jeżeli twój post powstał tylko po to, żeby mi wytknąć ten jeden mało znaczący błąd to jesteś śmieszna tudzież śmieszny. Właściwie nic z niego nie wynika. Czyżbym uderzył w czuły punkt? Powiedz, czy ten film Ci się podobał ? A może to najlepszy film w twoim życiu ? To co napisałem to moje zdanie i nie masz prawa go w żaden sposób negować, bo i tak mojego zdania nie zmienisz. A film jest kaprawy i nic go nie ratuje. I nie pisz takich bzdurnych postów bez treści, bo się ośmieszasz.

użytkownik usunięty
Redgard

Film nie został przekreślony dlatego że zagrała tam Britney! Przeciez Eminem też zagrał w filmie a nie został tak skrytykowany. Crossroads zostało skrytykowane głównie ze wzgledu na drętwy scenariusz,a nie dlatego że ona tam grała.

Ale chyba jest jakaś różnica między Britney a Eminemem, hm?

ocenił(a) film na 1
Veridell

Ona nie widzi różnicy w grze aktorskiej:/ W to miejsce obejrzyj Weisera czy Human Traffic to są dobre filmy. A jeśli szukasz romantycznego filmu to weź obczaj "masz wiadomość", czy " między piekłem a niebem". Pani spirs nie ma talentu, wybrala z.ajebiscie gówniany scenariusz i ocena na filmwebie tudzież imdb mówi sama za siebie.

ocenił(a) film na 8
Veridell

eminem ? buahaha no nie ma roznicy miedzy nim a britney bo on szmaciarz a ona matka dwojki dzieci

JohnnY_3

" W szkole człowiek uczy się przydatnych rzeczy i podstaw"
Redgard widzę, że ty nie opanowałeś podstaw ortografii. hahaha

ocenił(a) film na 10
Agusia_5

Ja też uważam, że film jest spoko :) Przyjemny :)

Agusia_5

Kiczowaty, a mimo to oglądłam go do końca, hmm.....

ocenił(a) film na 1
Elly_lilly

Kamil dobrze, że ty jesteś za.jebisty i opanowałeś, będziesz mnie poprawiał;] Taaa nie opanowałem, bylem nieukiem, swoją drogą, to nie chodziłem nigdy do szkoły...

Agusia_5

"Nie chrzańce o wrodzonym talencie, bo nie ma czegoś takiego. W szkole człowiek uczy się przydatnych rzeczy i podstaw, których sam nie jest w stanie posiąść bez mentora."

Co ty człowieku do diabła jasnego chrzanisz? Myślisz, że z podręczników nauczysz się być aktorem? Doprawdy śmieszny jesteś. Żal mi Ciebie. Nie ma czegoś takiego jak wrodzony talent tak? To dziwne bo dużo świetnych aktorów nigdy nie uczyło się w szkole aktorskiej. Skoro uważasz, że aktorstwa można nauczyć się tylko w szkole to znaczy, że ja bez krzty talentu mogę zostać jedną z najlepszych aktorek. Heh, śmieszne (lol2)

ocenił(a) film na 1
Sayuri_2

NIe wiem kto Cię uczył z podręczników, ale bez przygotowań i ćwiczeń nigdy nie osiągniesz tego co ludzie w szkole teatralnej przez 5 lat ciężkiej pracy. W innym bowiem przypadku mogłabyś nie chodzić do szkoły gimnazjum czy podstawówki bo byłabyś za.jebista z matmy i miałabyś talent w rozwiązywaniu zadań (haha). Świetne rozumowanie masz. Szkoda mi czasu na pisanie w temacie głupiego filmu z jeszcze głupszą aktorką. POwiedziałem co myśle jak się nie podoba to masz pecha. Nara, miłej rozmowy

Redgard

To chyba ty masz pecha bo ja na pewno nie :|

"NIe wiem kto Cię uczył z podręczników, ale bez przygotowań i ćwiczeń nigdy nie osiągniesz tego co ludzie w szkole teatralnej przez 5 lat ciężkiej pracy."

Właśnie. Ćwiczyli. Z podręcznika nie nauczysz się jak grać. To ćwiczenia czynią mistrza a nie podręcznik :|
Sorry ale to ty masz coś nie tak z rozumowaniem. To tyle. Bo więcej szkoda komentować. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones