PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32009}
5,5 14 120
ocen
5,5 10 1 14120
Crossroads Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Crossroads - Dogonić marzenia

Mnie się akurat podobał ten film i choć nie przepadałaam za bardzo za Britney to stała mi się po tym filmie obojętna.To jest film który raczej spodoba się dziewczynon ponieważ opowiada o dziewczynach i chętnie sobie popatrzymy na przystojnego Bena którego gra Anson Mount. To jest taki cukierkowy film a takie zwykle końćzą się dobrze - jak oczywiście ten.

ocenił(a) film na 9
_______________

i dodam jeszcze że był zabawny
W pewnych momentach film ten mnie rozbawił np. gdy dziewczyny siadły za kierownicą gdy Ben spał a gdy on się obudził to było wesoło ( bo on nikomu nie pozwalał jeżdzić jego samochodem).

ocenił(a) film na 2
_______________

ależ jest mi przykro...
Wnioskuje z Twojego adresu mailowego, ze masz 19 lat.... Powaznie?? Dziewczynko, bardzo ci wspolczuje z powodu gustu, zwlaszcza poczucia humoru. Proponuje: schowaj je sobie do kieszeni i po prostu smiej sie wtedy, gdy wiekszosc to robi.
A poza tym jak stoisz z polskim?? Chodzi mi zwlaszcza o budowanie zdan w naszym jezyku...
WSPOLCZUJE.....

ocenił(a) film na 2
_______________

ewentualnie
Chyba, ze masz lat 12..... Jak tak, to nie przejmuj sie moim poprzednim komentarzem. Wszystkiego zdarzysz sie jeszcze nauczyc, a gust Ci sie wyrobi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones