PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32009}
5,5 14 110
ocen
5,5 10 1 14110
Crossroads Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Crossroads - Dogonić marzenia

Mam wrażenie że ludzie wieszają psy na tym filmie tylko dlatego że zagrała w nim Britney Spears. Naprawdę - nie jest zły. Moim zdaniem lepszy od innych tego typu czyli Honey, Coyote Ugly, Szansa na sukces (z Hillary Duff; nie mylic z polskim programem ;)). Osobiście Britney nie lubię i trochę ze zgrozą zasiadłam do tego filmu. Pomyślałam "no tak, rozpieszczona małolrtnia gwiazdka sobie wymyśliła że zagra w filmie". Byłam pozytywnie zaskoczona. Zagrała naprawdę dobrze.

Nie lubię uprzedzeń... Nie lubię gdy ktoś wystawia negatywne opinie o filmie tylko dlatego że zagrał tam Ben Affleck, Jennifer Lopez, Britney Spears itd...

ocenił(a) film na 10
Sighma

Ja osobiscie nie przepadam za Britney ale postanowilam obejrzec ten film. Mile mnie to zaskoczylo poniewaz nie spodziewalam sie ze bedzie on tak wspanialy...moje kumpele jak sie dowiedzialy jak sie zachwycam tym filmem to oczywiscie sie smialy bo tam gra Britney..ale nie powinny tego oceniac dopoki go nie zobacza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones