PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32009}
5,5 14 117
ocen
5,5 10 1 14117
Crossroads Dogonić marzenia
powrót do forum filmu Crossroads - Dogonić marzenia

...główną rolę w tym trzymającym napiecie dreszczowcu można oglądać znakomitą aktorkę Brit Spears. Gra ona wymiatającą
mózgi widzów psychopatkę. Molestowana i maltretowana w dzieciństwie zazczyna mścić się na przyjaciołach torturując ich śpiewaniem. Treści nie zdradzam bo za głęboka. Dodam tylko że Hannibal w spódnicy nie umrze ponieważ twórcy liczyli zapewne na kontynuację no i się niestety nie doczekali...

użytkownik usunięty
Monika_D

Ale po co sie tak wyzłośliwiać,co leżących kopiesz? dobre:-)
Pozdro

dzieki cieszę się że mamy podobne zdanie, ja również pozdrawiam:)

Monika_D

hehe krotka i na temat recenzja jakze "wspanialego" filmu (;

ocenił(a) film na 8
studzix

ale wy jestescie beznadzijni co tylko horrory wg was sa dobrymi filmami? britney zwisa czy bedzie dobrze recenzjowana aktorka osignela w muzyce to czego zadnej innej sie nie udalo w jej wieku i ma tyle kasy z emoglaby was kupic za to zebyscie ogladneli ten film

ocenił(a) film na 1
JohnnY_3

hehe. naprawdę nie wiem ile musiała by mi zapłacić..
to jest jedna wielka żenada. chciałam obejrzeć aby się z britney ponabijać ale odpadłam po 15 min. to obraża moje poczucie dobrego smaku..

ocenił(a) film na 8
hrabina_G_

skoro jej SREDNIA rola w tym filmie cie obraza to jak bys sie cuzla ogladajac niektore filmy z Paris Hilton Sylvestrem Stallone czy Brucem Willisem

ocenił(a) film na 8
hrabina_G_

skoro jej SREDNIA rola w tym filmie cie obraza to jak bys sie cuzla ogladajac niektore filmy z Paris Hilton Sylvestrem Stallone czy Brucem Willisem

użytkownik usunięty
JohnnY_3

ej rozumiem ze paris czy stallone sa zenujacy moze ale czemu Bruce Willis?ekhm...moja wraznie po moim ulubionym Szóstym Zmysle czy innych jego filmach są świetne...

ocenił(a) film na 8

oki przesadzilem z Brucem willisem ale jest slabym aktorem ale lepszym od spears ok moj blad sorka

ocenił(a) film na 5
Monika_D

a najbardziej przerazający był jej na maxa piskliwy nie do zniesienia głos :) pozdrawiam fanatyków tej prze wspaniaąłej aktorki i piosenkarki:)

ocenił(a) film na 8
Kasiol

jestes zalosny moz ei nie jest dobra aktorka i piosenkarka ale osiagnela tyle ze wszystkie Rihanny Nelly Furtada Aquileery Hiltonki Lhany moga jej cmokac w odbycisko

JohnnY_3

A Ty Johnny co? Wi€lki fan Britn€y? OSiagn€la wi€l€...fakt al€ ni€ zawsz€ osiagni€cia mowia o tal€nci€...ma p€lno kasy i rzesz€ fanow...ok€jj...ja nic do ni€j ni€ mam al€ ona t€go ni€ osiagn€la przez tal€nt..ma niezly glos...ladny ii pomimo ze odniosla wielki sukces nigdy nie dogoni Christiny Aguilery...piszac t€n glupi kom€ntarz straszni€ ja obraziles...ona ma prz€pi€kny, wi€lki glos a to z€ wlasni€ tacy ludzie jak ty wola posluchac muzyki z chwytliwa melodia i jako takim talentem niz wybitna artystk€ to j€st po prostu smutn€...wlasni€ takim ludziom jak ty Britney zawdziecza swoj sukc€s...c€nic ja za to z€ ma dobrych produc€ntow i odniosla sukc€s ktory j€st zdecydowanie ponad jej mozliwosciami?!...ni€ dzieki...wole cenic Aguilere za to ze ma wielki talent i robi to co jest zgodn€ z jej uczuciami a ni€ to za co dostanie wiekszy poklask b€zmyslnych ludzi nazywajacych sie "fanami dobr€j muzyki":/...Obi€ odniosly wi€lki sukc€s...tyl€ ze na innym poziomi€...Britn€y w groni€ ludzi lubiacych posluchac muzyki tak sobie, ni€ zwracajacyh uwagi na talent czy t€kst al€ na to "zeby wpadalo w ucho", a Aguilera w gronie prawdziwych koneserow...krytykow i ludzi naprawd€ kochajacyh muzyke...szkoda ze ni€ktorzy nie potrafia doc€nic j€j wi€lki€go tal€ntu i ni€ potrafia zrozumi€c co ma do powi€dzenia...
Szkoda z€ po prostu ni€ wszyscy widza ze Britney jest spi€wajaca dziewczyna, pop gwiazda a Christina prawdziwa ARTYSTKA...
PS. W tym komentarzu oczywiscie nie mialam zamiaru Ci€ jakos obrazic:) bo ja nie twierdz€ ze Britney zle spiewa i ma ni€ladn€ pios€nki...sama lubi€ ni€ktor€ z nich ale porownanie jej do prawdziw€j artystki to glupota...ale cz€go mam si€ spodziewac skoro wymieniles obok siebie osoby tak rozn€go pokroju obok si€bi€...gdzie tu porownanie w ogole?! Rihanna prz€ci€z dopiero zaczyna, Nelly Furtado to inna bajka, o Paris Hilton moze lepiej byloby sie nie wypowiadac zr€szta o Lohan tez...ich ni€ mozna nawet nazwac pios€nkarkami...to sa bogat€ dziewczyny ktor€ tak z glupi€j zachcianki wzi€ly si€ za "muzyke" po to z€by udowodnic ze potrafia[a tak naprawde to potrafia i producenci itd. prz€robic ich glosy na kompi€:/]i wymienienie ich obok Christiny czy naw€t obok Britn€y to strasznie glupie:/
PS2. Prz€praszam za to dziwn€ "€" al€ ni€ mam na to wplywu to po prostu cos ni€ tak z moim kompem...:)
PS3. a z Brit i tak aktorka zadna ^^
I pomimo ni€zgodnosci naszych zdan to wi€lki€ pozdrowienia dla Ciebie:}

helli

a i jeszcze jedno...weszlam na twoj profl przed chwila i az dziwne...taki bronienie Britney tylko za to ze ma wiecej kasy a okazuj€ si€ ze lubisz takich f€nom€nalnych ludzi jak Johnny Depp[do przewidz€nia po nicku..wiadomo:)] czy Anthony Hopkins, a twoje ulubione filmy to Inni i Spacer po linie:) no no no:] Bardzo fajnie tylko szkoda ze pojawilo sie to porownanie o ktorym rozpisalam si€ u gory...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones