PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231808}
2,6 75
ocen
2,6 10 1 75

Cruel Jaws
powrót do forum filmu Cruel Jaws

chętnie bym obejrzał ale nikt tego nie ma !!!!!!!! Czy ten film wogóle powstał czy to jakiś dowcip ?!?!?!?!

Smr

Poswstał leciał kiedyś o 24 na tv4 pare lat temu...jednak to straszny shit...nie ma porównania do 1 mistrza reżysera

ocenił(a) film na 1
Mihau2D

cHOLLERA, mogli by to znów puścić, nagrałbym i zrippował na .avi

a to że SHIT to nie wątpie -D -D czegoż można się spodziewać [...]

ocenił(a) film na 2
Smr

Tak na prawdę, to nie jest żadna kontynuacja serii "Szczęki", tylko kolejny włoski rip-off. Poza tym, film jest do ściągnięcia z sieci.

ocenił(a) film na 1
Malignus

Hmmmm nigdzie go nie znalazłem !!!!!!!! Jeśli go masz to może mógłbyś mi odsprzedać bądź wymienic się ze mną bo cholernie bym go obejrzał :((

pozdrawiam !

ocenił(a) film na 2
Smr

Nie mam go, ale widać źle szukasz, bo ja go cały czas widzę z pełnymi źródłami.

ocenił(a) film na 1
Malignus

Hmmm, a jakiego programu używasz? Jeśli edonkey to mógłbyś mi podesłać linka. Byłbym bardzo wdzięczny

Smr

Też bym go sobie obejrzał. Widziałem wprawdzie poprzednie części które oprócz jedynki były do bani, ale i tak chciałbym obejrzeć.

adas_demolka

masz na youtube debilu. a jeśli to nie pasuje to wpisz na w wujka google "cruel jaws torrent"

Myers

na Karagarga.net jest seed aktualnie, ja rowniez seeduje. pozdro

Smr

wpisz na YouTube Jaws 5dał bym link ale nie wiem jak

Smr

Ja widziałem ten film, wogóle sceny z rekinem wycieli z innych filmów,szkoda czasu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones