PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 534
oceny
5,7 10 1 20534
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

Nie podobała mi się ta scena z zabijaniem Owena. Jak padło pytanie o wiarę to spytałem kolegi, z którym oglądałem tę część "po jaką cholerę oni ich o to pytali? Co by się stało gdyby odpowiedział, że wierzy. Czy by go puścili, czy by umarł "lepszą" czy straszniejszą śmiercią? Co myślicie?

Na marginesie:
Według mnie po 1 części, ta jest najlepsza. Świetnie (szczególnie końcówka) nawiązuje do 1 części. Jest swoista atmosfera i napięcie :_)

ocenił(a) film na 6
Malinx

Hej, sorry, że tak odkopuję ale co do kwestii z Bogiem, podczas oglądania filmu nasunął mi się pomysł, że za tym wszystkim stoi jakaś sekta czy coś, ale jak przeglądam tu tematy to nikt o tym nie pisze więc pewnie to zły trop:)

Mi się poprzednie części bardziej podobały, ale ta też ujdzie.

ocenił(a) film na 7
Xandria

Haha post z 2010 roku :) że Ci się chciało odgrzebać. Nie odpowiem Ci teraz, nie pamiętam tej sceny, nie wróciłem do tego filmu, szału nie było...

ocenił(a) film na 8
Malinx

Zabili by go i tak. O to właśnie chodziło, że jedyne pytanie, jedyny wybór nic nie dawał, był bez sensu, między złem a gorszym.

Malinx

Chyba by mieli ze 20 rożnych pytań i gdyby odpowiedział poprawnie na wszystkie to by go wypościli na zewnątrz i tam kropnęli, kulka w łeb.

ocenił(a) film na 5
Malinx

Mi sie wydaje, że by go wpuścili jeszcze raz do sześcianu, a jakby znowu doszedł do wyjścia, to te same pytanka. Taki test jak mocna jest twoja wiara w Boga... co by było w sumie i tak bez sensu. Z pozdrowieniami od agnostyka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones