PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 550
ocen
5,7 10 1 20550
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

żałosne

ocenił(a) film na 1

dawno nie widziałem takiego gniota! co to miało być?
zżynanie z pierwszej części, jakieś wstawki wręcz orwellowskie, debilne dialogi, denna gra aktorska i ... żołnierzez chipami w głowach z zielonymi oczami (sic!). co to w ogóle mialo być? dawno czegoś tak żenującego nie widziałem. finał byłby może nawet zabawny w swej przewrotności, ale... to co jest wcześniej całkowicie go niweluje i woła o pomstę do jakiejkolwiek wolnej w danym momencie siły wyższej.

ocenił(a) film na 1
Caligula

Oto mamy liste ocen kna które zasluguje ten film :)

ocenił(a) film na 5
Zigu21

piszę to często pod różnymi filmami - jeśli takim filmom dajecie 1/10 to co byście dali totalnie głupim jak Special Dead (zombie na obozie dla niepełnosprawnych umysłowo), Fabryka Śmierci: Upuszczanie Krwi,Barbarzyńska Nimfomanka w Piekle Dinozaurów albo Zemsta Embriona. mnie się film średnio oglądało, zakończenie w ogóle do dupy, ale 1/10 to mam zarezerwowane dla dużo większych gniotów

ocenił(a) film na 2
grisznik

Te filmy o których napisałeś, brzmią zabawnie xD

ocenił(a) film na 5
Mathiej

W Special Dead nie ma jakoś nic ciekawego, chociaż ze dwa momenty były zabawne, w Zemście Embriona nabijaliśmy się z całego filmu (to trzeba oglądać grupowo). Jeszcze mi się przypomniało Zombie Strippers - tam są sceny, że striptizerki zombie siadają na ziemi i strzelają kulami bilardowymi (jeśli dobrze pamiętam) wiadomo skąd...

ocenił(a) film na 2
grisznik

O Zombie strippers akurat oglądąłem, bardzo dobrze się bawiłem, oglądałem to nawet na dużym ekranie. :D
Co prawda, byłem wtedy po półlitra czystej na dwóch i jednym piwie XD

ocenił(a) film na 2
Mathiej

"w Zemście Embriona nabijaliśmy się z całego filmu (to trzeba oglądać grupowo)"
tak, niektóre filmy nadają się do oglądania tylko w samtności, inne tylko grupowo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones