PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 543
oceny
5,7 10 1 20543
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

2/10

ocenił(a) film na 2

Jeden z najgorszych filmów s.f. jakie powstały, z dziurawym i komicznym w swej głupocie scenariuszem, który po prostu został chyba napisany przez amatora nie znającego się na swojej pracy. Twórcy tego czegoś chcieli trochę urozmaicić znaną z poprzednich części historię i pogubili się w swych wizjach niemiłosiernie, ocierając się nie tyle o banał, ale robiąc z nas - widzów, baranów. Nie warto oglądać tak słabego pod każdym względem filmu, gdyż uwłacza to nam - widzom, którzy ani nie dostaną inteligentnie stworzonego dzieła, ani chociażby dobrego filmu z ciekawą akcją, której brak! Nuda i bezsens - tyle rzec mogę.

PALMER_ELDRITCH

łuo, i dzieki ze to napisalas, to nie bede sie fatygowac zeby go obejrzec. a co powiesz o 1st czesci? bo dla mnie tez to bylo raczej takie nie za superowskie =\.....

ocenił(a) film na 2
pukka

Jeśli pierwsza część nie spełniła twych oczekiwań, kolejne tego tym bardziej nie zrobią.
Mi samemu jedynka podobała się dosyć bardzo, gdyż miała atmosferę oraz drugie znaczenie, drugie dno. Prawie, że alegoria.
Kolejne to tylko marne wypociny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones