PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 543
oceny
5,7 10 1 20543
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

tak jak w tytule, ciekawie sie oglada, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
astok0

Zgadzam się. Według mnie to również najlepsza część tej trylogii. Szkoda tylko ze tak zmasakrowali tą serię drugą częścią która dla mnie nie istnieje- to nie film tylko jedna wielka żenada :/

w sumie przydałaby się jakąś kontynuacja serii ;)
Sześcian w 3D - to by było coś....oczywiście poparte dobrym scenariuszem i realizacją:)

użytkownik usunięty
zioleklukas

Dla mnie, powinni zrobić remake pierwszej części w 3D, bo kolejna kontynuacja okazałaby się taką samą kompromitacją jak ten film

użytkownik usunięty
astok0

Chyba jednak żartujesz. Trójka nie może być lepsza choćby z tego powodu - obiektywnego - że wykorzystuje już użyty pomysł. A więc ma mniej oryginalności niż jedynka. Poza tym - ale to już subiektywne - nie podoba mi się, że wszystko jest wyjaśnione do końca. Atmosfera tajemniczości w jedynce robiła swoje. Trójka to już standardowa produkcja, odcinanie kuponów. To trochę taka "Hop Cola" - wykorzystuje chwytliwą, znaną nazwę, chociaż z oryginałem niewiele ma wspólnego.

Cube - 8/10. Cube^2 - 7/10. Cube Zero - 5/10.

ocenił(a) film na 8

nie rozumiem, przeciez to ten sam producent. czy się może mylę?
to tak jakbyś powiedział, że harry potter i komnata tajemnic jest lepszy od kamień filozof. ponieważ też jest o magii i też akcja toczy się w Hogwardzie.

ocenił(a) film na 8

Cube 2 dajesz 7/10. No sorry, ale pod względem gry aktorskiej ten film to totalna porażka...efektów się nie będę czepiał bo w każdej z części są średnie, no ale aktorzy w dwójce graja fatalnie a klimatu ten film nie ma żadnego!

ocenił(a) film na 8
zioleklukas

nie zgadzam sie. Osobiscie uwazam calkiem inaczej.
btw tutaj jest topic o Cube zero !!!

ocenił(a) film na 8
astok0

Każdy ma prawo do własnego zdania....

zioleklukas

Powiedz to mieszkańcom Chin czy Korei Północnej :-)

użytkownik usunięty
zioleklukas

Faktycznie, przyznaję Ci rację. Oglądałem go znowu niedawno i przyznaję, że miałem zbyt sentymentalne wspomnienia o tej części. Bardziej chodziło mi o poruszoną tematykę - fizyka kwantowa i związane z nią "cuda" zawsze mnie interesowały. Ale masz rację, że intryga i gra aktorska pozostawiają wiele do życzenia. Obniżam na 6/10. Tak czy inaczej - pierwsza część pozostaje najlepsza. Pzdr.

ocenił(a) film na 1

Chyba kpicie? Na 483 ocenione przeze mnie pozycje wystawilem tylko jedną JEDYNĄ jedynke. Własnie Cubowi 0. Ponieważ w każdym filmie potrafie dostrzec przynajmniej jedną pozytywną rzecz. Tutaj nie ma absolutnie nic Przez krotkie 22 lat mojego zycia zaczynając od przygód z kasetami VHS i oglądając dziesiatki tysiecy filmów nie dane mi było zobaczyć takiej profanacji filmu (w tym przypadku cube 1 jeden z moich ulubionych filmów) Cube 0 to taka żalość nad żalościami że nie da się tego opisać -100/10

ocenił(a) film na 8
Zigu21

Więc jesteśmy w tym samym wieku i powiem Ci że ja oglądałem zdecydowanie gorsze produkcje niż Cube 0 np. 2012: Koniec świata (2008) czy Mortal Kombat 2: Unicestwienie - to jest dopiero profanacja pierwowzoru ;/ Nie mówiąc o środkowej części trylogii CUBE'a :)

ocenił(a) film na 1
zioleklukas

Już wg mnie lepsza jest 2 czesc która i tak wola o pomste do nieba, ale jej dałem 3. Przynajmniej był lepszy montaż, lepszej jakosci obraz, odrobine lepsi aktorzy i nie bylo tego głupiego wyjasnienia całej trylogi, ani tak przerysowanych postaci. Co do mortala 2 to faktycznie niemożliwie kiepski film ,ale mortal ogólnie byl w zalożeniu kinem akcji klasy C (dobrym bo dobrym - 1 czesc). wiec jak spartolili drugą czesc nie bylo to AŻ tak zauważalne. Może i oglądałem równie daremne filmy, ale żaden z nich nie był kontynuacją tak ważnego dla mnie filmu. dlatego przywalilem taką a nie inną ocene. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Zigu21

Zero nie jest o ludziach w kostce tylko o nadzorcach - dlatego dałeś jej tak niskie noty, bo tego nie dostrzegasz.
Nie pamiętam ani jednego bohatera z kostki, natomiast dobrze pamiętam to, co działo się w sterowni, oraz postać bossa nadającą orwelowski klimat całej opowieści.
O to w tym chodziło, by pokazać relacje kat-ofiara. Udało się to bardzo dobrze i mimo iż Zero nie pobiło, moim zdaniem, jedynki to zasługuje na wysoką notę.
Dając opowieści jedynkę wystawiasz również sobie notę.:-)

Mariusz_760301

Najlepsza część?! chyba jakieś jaja, główny bohater który miał być osią filmu był raczej irytujący niż powodujący że się z nim zżyliśmy jak to bywa z głównymi bohaterami. Słabo, zdecydowanie najgorsza część, oby już więcej nie kręcili jak ma być takie coś jak to.

ocenił(a) film na 7
Zajcevv

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem.
Jak może być najlepsza jak napisałem, że jedynki nie pobiła?
Po co się wypowiadasz jak nawet nie rozumiesz co czytasz;-) ?

Zigu21

dziesiątki tysięcy? ogarnij się kmiocie :]

ocenił(a) film na 3
astok0

błagam cię jak uważasz, że to najlepsza część to daruj sobie ocenianie filmów.... przecież to była tragedia a nie dobry film... 3/10

MeDAN

Bo jeszcze się w hiper-sześcianie obudzisz.

ocenił(a) film na 8
astok0

Najlepsza część
nie ma to tamto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones