PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 543
oceny
5,7 10 1 20543
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

8/10

ocenił(a) film na 6

Nie jestem wielkim fanem tej serii. Oglądałem tylko dwie części. Jeśli chodzi o "Cube Zero" to moim zdaniem świetna część i nie rozumiem dlaczego jest taka niska ocena. momentami zaskakujący i to jest największym atutem tej produkcji.

ocenił(a) film na 1
Spinel

Może dlatego że nie jesteś fanem serii, spodobała Ci się ta część. Najważniejszą siłą cuba był fakt iż cała akcja rozgrywała się w kostce. Widz nie miał wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, chodziło o to by skupić się na akcji, by obserwować zmiany zachodzące w bohaterach. Poza tym siłą tego filmu był specyficzny, klaustrofobiczny klimat. Żaden z tych aspektów nie jest obecny w Cube 0, jedynym pomostem pomiędzy tą częścią a wcześniejszymi jest naciągana fabuła.

użytkownik usunięty
rybap

również daję 8/10, napewno niedorównuje jedynce która jest jednym z moich ulubionych filmów, ale imo lepsze niż dwójka

rybap

aha, czyli jak jestem fanem to mi się nie będzie podobać a jak nie jestem fanem to będzie się podobać, całkiem logiczne i w sumie oczywiste

ocenił(a) film na 7
Spinel

Film wygląda tandetnie i surowo co nadaje mu konkretny klimat.

użytkownik usunięty
helsinger

napewno niedorównuje jedynce, ale napewno lepszy od dwójki, dwójka to był poprostu słaby film, ten według mnie jest dobry i dobrze wyszło dodanie fabuły do tego uniwersum, bo ile razy można by powtarzać jedynkę? bardzo mi się podobał

użytkownik usunięty

trochę się powtarzam, to dlatego że zapomniałem że już dodałem komentarz o tym filmie ;D

ocenił(a) film na 7

Masz rację nic nie dorówna jedynce.Druga część jest słaba i raczej nie trafiona jakoś tak zbyt futurystyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones