PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107965}
5,7 20 543
oceny
5,7 10 1 20543
3,7 3
oceny krytyków
Cube Zero
powrót do forum filmu Cube Zero

Stara się usilnie wmówić nam na swój sposób to czego nie wiemy w jedynce. Skreślam ten film z miejsca, BO siłą jedynki jest fakt, że nie wiemy właśnie pewnych rzeczy i nie wiemy czego się spodziewać odnośnie wyjścia i niektórych ludzi. Bardzo negatywnie odbieram to zero. To jest nawet mniej niż zero. Bardzo nudny scenariusz jak flaki z olejem - te dwa klauny obserwujące cube są żałosne - to co robią i jak się zachowują nie jest wiarygodne. Przebiega akcji nudny - postaci są jak mięso armatnie nic nas nie obchodzi co się z nimi dzieje.

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Cube 2 jak i Cube zero nie są odpowiedzią na film Vinzento Natalie należy traktować je tak jakby w ogóle nie powstały i nadal zastanawiać się raczej nad ideami Cube 1. Mimo że Cube 2 jest dobry to jednak skreślam go za zakończenie, które co kolowiek sugeruje a tak nie powinno było być.

Movie_Crash_Man

Ten film jest żartem i obrazą myślącego człowieka. Autorzy plują nam w twarz, kopią nas w nery, świecą stroboskopem po oczach i karzą za to sobie płacić. Niemcy w swoich obozach miłości nie puszczali by tego żydom - nie byli aż tak okrutni.

ocenił(a) film na 7
Jake_Boe

@Jake_Boe
Człowieku, nie zdaje Ci się, że przesadziłeś?

@Wszyscy

Nie podobała mi się ta scena z zabijaniem Owena. Jak padło pytanie o wiarę to spytałem kolegi, z którym oglądałem tę część "po jaką cholerę oni ich o to pytali? Co by się stało gdyby odpowiedział, że wierzy. Czy by go puścili, czy by umarł "lepszą" czy straszniejszą śmiercią? Co myślicie?

Na marginesie:
Według mnie po 1 części, ta jest najlepsza. Świetnie (szczególnie końcówka) nawiązuje do 1 części. Jest swoista atmosfera i napięcie :_)

ocenił(a) film na 8
Malinx

Zgadzam się i śmiem nawet twierdzić że ta część podobała mi się najbardziej. Zakończenie fajne ale i cały film ma klimat. Dwójka to masakra, myślałem że trójka jest jeszcze gorsza skoro ma gorszą średnią,a tutaj bardzo miłe zaskoczenie! Swoją drogą nie wiem jak dwójka może mieć średnia 6,0 :/ przecież tamta część to totalna porażka....

ocenił(a) film na 1
zioleklukas

Dla mnie ten film nie istniej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones