PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840545}

Cud w celi nr 7

7. Koğuştaki Mucize
8,3 24 619
ocen
8,3 10 1 24619
Cud w celi nr 7
powrót do forum filmu Cud w celi nr 7

Kurczę, troszkę rozczarował mnie koniec filmu. Myślałam, że sam początek jakoś nawiązuje do końca i w końcowej scenie obok Ovy zobaczymy Memo. Albo ogólnie liczyłam, że dowiemy się jak dalej potoczyły się ich losy, gdzie zamieszkali etc.
Film sam w sobie jest piękny! Bardzo wzruszajacy i na pewno przekazuje wiele dobrych wartości.

ocenił(a) film na 10
kloda_patrycja

Nawiązuje ;) Skoro Ovy została ukazana jako dorosła kobieta, można założyć, że Memo zmarł, na co wpływ zapewne miała choroba. Przejście generalnie bardzo dobre tak czy siak ;P

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
kloda_patrycja

Położyła papierośnice na trumnie Memo....

gabrielamarc

Nie na trumnie. Na komodzie, z szuflady któej wyciągnęła papierośnicę.

ocenił(a) film na 8
kloda_patrycja

Koleżanka rozpieszczona przez seriale. Mieli pokazać ich życie codzienne do 2014? Uciekli i Ova się hajta więc im się ułożyło, dostali azyl i wsio. Historia ma swój początek i koniec.

ocenił(a) film na 10
Lenar_R

Ale te bezsensowaną uwagę z pierwszego zdania można było zostawić dla siebie ;)

ocenił(a) film na 8
kloda_patrycja

Yusuf Aga poświęcił życie dla Memo. Na początku filmu dowiadujemy się, że to była ostatnia egzekucja w Turcji, także dwie rzeczy: Ova wspomina człowieka, który uratował życie jej ojca i uświadamia sobie, że gdyby wszystko wydarzyło się trochę później nikt nie musiał umierać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones