PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746547}

Cuda z nieba

Miracles from Heaven
7,4 37 533
oceny
7,4 10 1 37533
Cuda z nieba
powrót do forum filmu Cuda z nieba

Wczoraj miałem okazję zobaczyć ten film na specjalnym pokazie. Film ten jest lekkim familijnym kinem. Moim zdaniem fajnie obrazuje amerykański kościół. Zupełnie inne podejście, które jest pełne radości, pozbawione sztywności. W przeciwieństwie do naszego melancholijnego podejścia do wiary (w mojej opini). Film nie jest stricte religijny. Głównym wątkiem pozostaje jednak chroba dziewczynki i w ten wątek wpleciona jest wiara. Momentami można się wzruszyć i pośmiać. Ogólnie film jest przyjemny w odobiorze. Gra aktorska okej. Są to proste role.

Maleficent_filmweb

Cudów nie ma. Są tylko w filmie, gdzie główni bohaterowie na ogół nigdy nie giną lub zostają cudem uzdrawiani a wszystko po to by kinomani płacący za bilety wychodzili z kin zadowoleni.

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Może właśnie nadzieja, wiara w cuda ludziom jest potrzebna? Piszesz też, ze to tylko po to, żeby ludzie byli zadowoleni. To chyba dobrze, w dzisiejszych czasach radość jest potrzebna. Uśmiechnij się :)

Sylvie_7

Oczywiście:)

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

Piszesz,ze cudow nie ma? To polecam rozmowe z tymi ,ktorzy zostali uzdrowieni z np raka ostatniego stadium.

soglif3

Wyzdrowieli- spontaniczne wyzdrowienia się zdarzają, kiedyś je pewnie wyjaśnimy. Zazwyczaj jednak pomaga medycyna.

ocenił(a) film na 5
zarazzapomnelogin

Ja pisze o przypadkach kiedy lekarze rozkładaja rece.

soglif3

Ja też.

ocenił(a) film na 10
Tomik_4

Uważasz,ze cudów nie ma? W takim razie serdecznie Ci wspołczuję :)

kate8_filmweb

Ja tobie również,.

ocenił(a) film na 10
Tomik_4

Piszesz to osobie, która doświadczyła cudu :) think before you say..

kate8_filmweb

A co takiego?

ocenił(a) film na 1
kate8_filmweb

A ja wspolczuje tobie skoro wierzysz w cuda - jakie to cholernie smutne!

Mediocrity_killer

Cuda się zdarzają trzeba się modlić i wierzyć w Boga

Tomik_4

Każe życie jest cudem

ocenił(a) film na 8
Maleficent_filmweb

To nie jest "amerykański kościół" tylko odłam protestancki. W Polsce też jest masa zborów protestanckich i nabożeństwa właśnie tak wyglądają. Nasze "melancholijne podejście do wiary" zapewne łączysz z kościołem katolickim ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones