PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492554}

Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie

Gifted Hands: The Ben Carson Story
7,3 7 353
oceny
7,3 10 1 7353
Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie
powrót do forum filmu Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie

Trudno jakoś ten film skrytykowac lub go wychwalać pod niebiosa.To po prostu kolejna historia o wspaniałym doktorze ,tutaj murzynie który o dziwo....nie miał aż tak ciężkiego życia i został sławnym neurochirurgiem.Dobrze się ogląda nie ciągnie się więc o nudę raczej trudno gdyż Carson w tym filmie w miarę szybko "rośnie".:p.Podoba mi się jak film pokazuje że nauczyc sie mozna wszystkiego jeśli się chce i jak ciągłe rozwijanie się w jednej dziedzinie może doprowadzić kogoś na wysokie stanowisko...Ciągłe powtarzanie hasła że Carson ma "książke w sobie" jest bardzo trafne gdyż bez wiedzy jakiejkolwiek nie jestesmy w stanie zrobic niczego.Potęga książek i wyobraźni jest bardzo duża.Niestety teraz się już tego nie praktukuje i książki zostały zamienione na inne "przyjemności".....

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

bardzo dobry komentarz

Tommy_Filmweb

Fajny komentarz, aż nabrałem ochotę żeby obejrzeć ten film!!

premo18

Po takich komentarzach jeszcze chętniej obejrzę ten film. Przyznam, że temat dość niezwykły, ale przez to bardzo interesujący. Mam nadzieję, że nie będzie jakiś moralizatorski w stylu- „cięzka praca popłaca”. Jest świetna okazja żeby się przekonać dzisiaj o 21 na hbo.

Tommy_Filmweb

To prawda wszystko można jak się chcę i jak się stawia Boga na pierwszym miejscu, to nie ma rzeczy nie możliwych:)

ocenił(a) film na 7
Dankan11

Bez przesady, to już mocno subiektywna opinia. Jeden stawia boga na pierwszym miejscu, drugi siebie czy rodzinę i inne wartości. Nie wchodziłabym w tak skrajne tezy. Film dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones