PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492554}

Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie

Gifted Hands: The Ben Carson Story
7,3 7 353
oceny
7,3 10 1 7353
Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie
powrót do forum filmu Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie

dla mnie niezwykłą osobą jest matka (notabene słabo zagrana, a przede wszystkim żle dobrana aktorka- za młoda na granie wszystkich etapów życia), ale słowa, którymi buduje swoje dzieci i zasady wychowania wspaniałe- budowanie wiary w człowieku od dziecka to podstawowe przesłanie tego filmu - dla mnie.
Postać głównego bohatera bardzo mi się podoba, wg mnie dobrze zagrana przez wszystkich aktorów-jego wewnętrzna radość z robienia tego co lubi i umiejętność podejmowanie wyborów. Kilka momentów było słabych- źle rozwiniętych wątków- jak agresja w młodym wieku- nieprzekonywująca pokazane.
Ale za przesłanie całości filmu i pokazanie człowieka osiągającego sukcesy w ludzki sposób (z liczeniem się z innymi ludźmi, np. z pacjentami i ich rodzicami, z personelem szpitala)- duże plusy ode mnie.

ana_ax

Bardzo trafne spostrzeżenia. Ja dodałbym jeszcze, że podstawą jakichkolwiek wyborów Bena i matki była wiara (aktywna) w Boga, czego mało było na filmie, a o czym książka więcej traktuje. No, ale reżyserzy często przekazują inne spojrzenie, które nie raz odbiega od źródeł.

ocenił(a) film na 8
qdys_1

Jak się nazywa książka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones