PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613364}

Cudowne tu i teraz

The Spectacular Now
6,4 53 519
ocen
6,4 10 1 53519
6,8 18
ocen krytyków
Cudowne tu i teraz
powrót do forum filmu Cudowne tu i teraz

Zero cukierkowej otoczki, film pokazuje ludzkie problemy, prawdziwe życie i wątpliwości podczas
rozpoczynania dorosłego życia. Absolutnie nie hollywoodzkie kino, mimo to warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
lunanoctis

Zdecydowanie tak, wygrywa na kazdym froncie - jest i wesoło i smutno, i beztrosko, i poważnie. Prosty i szczery, Nie rozumiem, jak otm ożliwe, ze nie był w polskich kinach...

ocenił(a) film na 7
lunanoctis

Potwierdzam. Dobre, nieszablonowe kino. Na pewno nie typowa, hollywoodzka komedia romantyczna, a z całą pewnością dramat. Prosty, odnoszący się do godnych polecenia wartości, refleksyjny, nie ideologizujący jakimiś rasta zielarzami, gangami barbie i kena albo homo związkami.
Dobry i wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
ottt

też mi się podobała i tak sam uważam jak wy. Powiem szczerze, ze jestem pozytywnie zaskoczona spodziewałam się lekkiej komedyjki dla zabicia czasu i na taką się nastawiłam zasiadając do tego filmu. Naprawdę miłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
lunanoctis

Świetny, pełen prawdziwych treści, bez zbędnych głębokich metafor. Myślę, że największym komplementem będzie: Cieszę się że go obejrzałem. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones