PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8453}

Cudze pieniądze

Other People's Money
6,5 495
ocen
6,5 10 1 495
Cudze pieniądze
powrót do forum filmu Cudze pieniądze

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

podejść do tego filmu, na przestrzeni wieków, było ze trzydzieści i więcej nie będzie; w podstawówie nie zażarło, nie zażera teraz, to i na emeryturze zapewne nie zażre..

ocenił(a) film na 6
Westernik

W podstawówce to bym zasnął. DeVito jako aktor komediowy nigdy nie potrafił samemu uciągnąć filmu. Tym bardziej, że tu jego bohater był podany w takiej mało strawnej formie, odpychającej, która trochę przypomina mi Pingwina z Batman Returns.

ocenił(a) film na 4
Minister Zdrowia

był niezły w Wyrzuć Maminkę z Pociągu, był znakomity w Taxi, ale zaiste, coś w tym jest. inna rzecz, iż małe toto, grube, hałaśliwe i nieruchawe, z trudem potrafię sobie przypomnieć jego role pierwszoplanowe.. możliwe zatem więc, iż ta jego charakterystyczna fizjonomia była jednocześnie jego przekleństwem, typowy one-trick-pony, jako białe tło dla czarnego kwadrata, drugi plan, pejzaż, ewentualnie ruchomy element scenografii w filmach niejakiego arnolda pasował wręcz idealnie..

ocenił(a) film na 4
Westernik

Trafne uwagi. Aktorem jest b. przeciętnym, także w tym filmie roli nie podołał. Może swoją popularność zawdzięcza żonie, noszącej wdzięczne nazwisko Perlman?

ocenił(a) film na 4
Krzypur

chyba nie, bo ja nawet nie widziałem że on ma jakąś żonę, a o jego obecności wiem odkąd skończyłem sześć lat:)

swoją drogą wspomniana przez kolegę wyżej rola pingwina łamała i to bardzo dotychmiastowy stereotyp aktora komediowego - do dziś wspominam ją jako jeden z dwóch najważniejszych koszmarów filmowego dzieciństwa (ten drugi to przemarsz wilków pod TSA w Akademii Pana Kleksa tak by the way)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones