PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433986}

Curve

5,2 3 383
oceny
5,2 10 1 3383
Curve
powrót do forum filmu Curve

Mamy tu do czynienia z takim czysto przeciętnym thrillerem który jednak całkiem miło się ogląda a przede wszystkim seans się nie dłuży. Jakaś tam akcja jest. Napięcia nie za dużo. Początek jest nawet niezły ale później jest coraz więcej przypadkowych sytuacji które są strasznie nierealne. Akcje typy głuchy i ślepy policjant czy Mallory która ze zmiażdżoną nogą ma gps w oczach i trafia do odpowiedniej chatki to tylko takie które były najbardziej bolesne. Główna aktorka całkiem spoko. No film ma sporo wad ale jak ktoś szuka czegoś średniego na wieczór to można oglądać bez obawień. Myślę, że taką naciąganą 6 można by wystawić po seansie.

Johnyyoyo

Sam fakt, że po takim czasie bez jedzenia,na oparach wody i utracie krwi była przytomna i miała dość siły by walczyć jest chyba najbardziej nierealny.

ocenił(a) film na 6
szkola_latania

Nie no ja myślę, że ona tam z jakieś 3 dni spędziła a noga jej się tylko zaklinowała bo drzewo wygięło drzwi i utknęła jej między nimi a siedzeniem. Tam jakiejś utraty krwi nie zauważyłem a jak się uwolniła to też jej nic nie było za bardzo... No i właśnie pod tym względem ten film najbardziej kuleje... I jeszcze ta śmieszna scena z próbą odcięcia sobie nogi... Przecież jej nic nie było :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones