PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433986}

Curve

5,2 3 350
ocen
5,2 10 1 3350
Curve
powrót do forum filmu Curve

Mallory decydując się podrzucić autostopowicza, nie wie, że wkrótce zmieni on jej życie w koszmar. Uwięziona w przewróconym aucie, po wypadku wywołanym przez mężczyznę, walczy o przetrwanie.

2ck

skopiuj i wklej?mam rację?

Zwiastun_burzy

Nie no przecież sam napisałem scenariusz. Tak kopiuj i wklej, grunt żeby ludzie mniej więcej wiedzieli o co chodzi.

2ck

Dokładnie ,i tego się trzymaj ,dzięki za info o czym mniej więcej jest ten film .Pozdro.

barbiturian

Spoko miło widzieć że są jeszcze normalni ludzie.

2ck

Film może nie najlepszy ale go zaliczyłem ,ode mnie 4*,pozdrawiam.

2ck

widzę, że uraziłem, jeśli tak to przepraszam. chodziło mi jedynie o to, żebyśmy się wykazywali większą inicjatywą tworząc opisy, język polski jest naprawdę bogatym językiem.pozdrawiam

Zwiastun_burzy

Tak jak już wspomniałeś kopiuj/wklej natknąłem się na to coś na jednej stronce i chciałem sie czegoś więcej dowiedzieć o tym filmie a tu klops wie pomyślałem, że lepszy ryc niż nic i to wrzuciłem. Nie ja to pisałem nie mam czasu na pierdoły umiem tylko kopiuj/wklej ;[]

2ck

Ale po co się tłumaczysz? Rób tak dalej, a gimbusa który mają siebie za Szerloka zwyczajnie olej.
Po to wszedłem w forum, żeby się czegoś dowiedzieć o filmie i tak się stało, dziękuje pozdrawiam ;)

glacman7

Racja za pierwszym razem już prościej się nie dało wytłumaczyć ale gimby po dopalaczach nie ogarniają za pierwszym razem wiec napisałem bardziej dosadnie chyba podziałało.

glacman7

Będę ;[] pzdr

ocenił(a) film na 5
2ck

he he - dobrze napisane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones