PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861141}

Cykady

Cicada
6,1 198
ocen
6,1 10 1 198
Cykady
powrót do forum filmu Cykady

filmu o gejach jak by tego było mało, jak nie covid 19 to filmy o gejach itp. bo teraz taka nowa moda :(

ocenił(a) film na 1
Ricky79

Tu nie chodzi o modę, tylko ideologię rozbijającą podstawowe wartości. Chyba nie wierzysz, że wielkie korporacje martwią się losem gejów, a jednocześnie wspierają zabijanie nienarodzonych dzieci, nawet dzień przed narodzinami.
Ludzie wyzbyci wartości są łatwiejsi w sterowaniu, bo nie gromadzą się w grupach wzajemnego wsparcia. Dlatego też jest taki atak na kościół (który też czysty nie jest, szczególnie na górze) i na wartości rodzinne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Jesus3000

Prawdy?Raczej żałosnych bzdur

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
SRB_PL

atak na wartości rodzinne?A ktoś ci broni zakładać rodzinę?Atak na kościół?Oni sami siebie atakują(ciekawe ze atakiem nja rodzinie nie jest dla takich jak ty tuszowanie pedofilii wsród kleru)To tacy jak ty odmawiają gejom formalizowania swoich związków.

SRB_PL

Matko jedyna co za farmazony xD

ocenił(a) film na 7
Ricky79

lol ale to ty dzwonisz

Ricky79

Jak to "...nie będę oglądał kolejnego filmu o gejach" . To ile ich już do tej pory oglądałeś i czy ktoś cię do tego zmuszał? Dziwny ten twój komentarz. Oglądasz filmy o gejach i narzekasz.

Ka1Mon

Oglądam filmy różne i nagle okazuje się że pojawiają się w tych filmach homoseksualne sceny i to mnie denerwuje na są potrzebne.

Ricky79

Nie są miało być.

Ricky79

Nikt, nic: Nie zmusza cię do oglądania tego filmu, Tymczasem ty: jA kOlEjNegO fiLmU o GeJacH ogLĄdaĆ niE bĘdĘ

ocenił(a) film na 3
Ricky79

biedny heterobak miał do wyboru do obejrzenia 9999 filmów nie-lgbt, w którym każdy bohater jest hetero, ale wybrał ten jeden i posypał mu się cały świat. straszne!

Ush

Akurat go nie oglądałem odpuściłem sobie jak byś nie zauważył a przy okazji ja ciebie obrażam ???

ocenił(a) film na 3
Ricky79

tak, twierdząc że homoseksualizm to "moda" i uznając samo zjawisko istnienia homoseksualizmu za jakiś problem dla ciebie. nie pozdrawiam i bez odbioru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones