PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4768}
6,7 501
ocen
6,7 10 1 501
Cyrograf dojrzałości
powrót do forum filmu Cyrograf dojrzałości

Czasy sie zmienily, ludziska nie. Polecam na prawde, bo sam bylem zdziwiony ze film mial taki moral jak mial:)

Na CD oczywiscie dostepny u mnie:
tomaszkrochmal[at]interia.pl

ocenił(a) film na 8
filipmosz

zgadzam się, że film należy obejrzec (dziś był w TVP Kultura) nie tylko z powodu aktualnej tematyki i dobrego scenariusza, ale przede wszystkim dla Jana Englerta... jednego z nielicznych utalentowanych aktorów polskich (żyjących)... przypomina mi tu Belmonda z czasów Godarda, cudne!

ocenił(a) film na 9
re_

dokładnie to samo pomyślałem, że trochę jak Belmondo - co oczywiście nie znaczy, że Jan Englert jest aktorem mniej wybitnym.

ocenił(a) film na 8
kebab

nie - jak - Belmondo... tylko polski Belmondo, Englert jest równie świetny (jak nie lepszy)...:)

re_

Podzielam wasze opinie.Kiedy patrzę na te stare filmy,i te polskie i te zagraniczne włącza mi się nostalgia do czasów kiedy i ludzie byli inni,i film był sztuką.Fellini,Bergman,Antonioni,Kurosawa,Clouzot...

slaveq72

dobrze , ze sa jeszcze ludzie ktorzy pamietaja te nazwiska pzdr

ocenił(a) film na 7
re_

To podobieństwo do JPB jest uderzające. Byłem ciekaw czy ktoś też to zauważył. A jednak:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones