PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453255}

Człowiek, który pokochał Yngvego

Mannen som elsket Yngve
7,1 2 397
ocen
7,1 10 1 2397
Człowiek, który pokochał Yngvego
powrót do forum filmu Człowiek, który pokochał Yngvego

przyjemnie się go ogląda, i słucha - świetna muzyka! Jeśli ktoś ma soundtrack do tego filmu, a nie lubi słuchać muzyki w samotności, niech się do mnie odezwie ;)

ocenił(a) film na 10
nalesnikova

slucham soundtracku więc się odzywam :) Anarkikommando jest moim ulubieńcem bez względu na resztę :)

solsquare

Ja też zdobyłam już soundtrack :D świetny jest też numer Raga Rockers (tytuł sobie daruję) no i The Stone Roses :) W ogóle super film i super muzyka - tego mi było trzeba.

solsquare

Konkretnie to najbardziej chciałbym zdobyć utwór, który jest grany bodajże 2x w filmie. Raz w scenie gdy bohater wraca na rowerze do domu tuż po tym jak kolega "przyłapał" go na graniu w Tenisa. W tej scenie bohater również telefonuje do kogoś z budki. Wtedy gra ten utwór. Jest grany na skrzypcach bodajże. W Soundtracku raczej go nie ma, wygląda na score. A drugi raz jest grany gdy bohater udaje się odwiedzić nocą Yngvego po wczorajszej akcji.

ocenił(a) film na 10
nalesnikova

A może miałybyście ochotę podzielić się sountrackiem? Torrent idzie jak krew z nosa, a właśnie obejrzałam film... i jestem totalnie zakochana.

nalesnikova

obejrzałam ten film dzisiaj i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem! od dziś jeden z moich ulubionych filmów + rewelacyjna muzyka :)

probablyme

Również przyłączam się do próśb o soundtrack. Interesuje mnie szczególnie jedna piosenka, instrumentalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones