PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638036}

Człowiek Tai Chi

Man of Tai Chi
5,7 11 701
ocen
5,7 10 1 11701
Człowiek Tai Chi
powrót do forum filmu Człowiek Tai Chi

szkoda czasu

ocenił(a) film na 3

Już dawno nie widziałem czegoś - w moim przekonaniu - tak marnego. Niby jest jakaś fabuła, ale to co jest pokazane bardziej nudzi niż wciąga. Wszystko zrobione jest nie wiadomo w jakim celu i niestety oglądając ten film po raz kolejny musiałem pilotem przyspieszać akcję. Następnym razem mając ochotę zobaczyć jakiś film z cyklu "kunta kinte" poszukam czegoś z lat 80 lub 90. Wprawdzie te produkcje z logiką były na bakier ale przynajmniej z niektórych scen można było się pośmiać. Tutaj nie znalazłem nic co byłoby godnego uwagi. Wybraniec traci poziom. Producenci musieli dużo zapłacić, bo nie wyobrażam sobie innych powodów, które skłoniłyby Keanu Reeves'a do udziału w tej produkcji. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam tego filmu.

ocenił(a) film na 4
karson_z

Chyba skłoniło go to, że mu dali poreżyserować.

ocenił(a) film na 5
karson_z

Zdadzam się niestety. W tym filmie wszystko kuleje, gra aktorska (która w sumie tutaj nie istnieje). Główny bohater jest po prostu kołkiem. Keanu śmieszy. Jego dialogi są jakąś porażką. Scenariusz jak na taki film wiadomo ograny, ale mogli postarać się lepiej.
Ja rozumiem, że nakręcili film żeby pokazać spektaklarne walki, których tam nie było niestety. Po 4 walkach robi się bardzo nudno i monotonnie.
Na plus jedynie dialogi. Chwała, że nie były po angielsku, bo byłoby sztuczniej niż jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones