PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4828}

Człowiek-demolka

Demolition Man
6,8 70 068
ocen
6,8 10 1 70068
5,9 15
ocen krytyków
Człowiek demolka
powrót do forum filmu Człowiek-demolka

Człowiek Demolka to już jest klasyka, i... (teraz uwaga) kto myśli inaczej, ten jest idiotą i się na filmach nie zna, od co! Ileż razy widziałem taki tekst na Filmweb'ie... I cholera bardzo mnie to wkurza, bo wy nie rozumiecie jednej prostej rzeczy. Jesteście swoim łbem, i tylko swoim. To, że wy w swojej głowie uważacie coś za klasykę, nie jest ostatecznym wykładnikiem prawdy dla całego otoczenia. Oceniasz film jako "ty", a nie jako cała ludzkość. I nie każdy "widzi" ten filmu tak, jak ty. Każdy patrzy poprzez swoje własne oczy, i ocenia tym, co ma w głowie, stosownie do swojego charakteru, swojego gustu i swoich przemyśleń. Dla ciebie coś jest klasyką, bo tak to oceniłeś, dla kogoś innego to samo jest jedynie nudnym filmemz średniakiem. A ty nie masz prawa nazwać go idiotą, bo równie dobrze on mógłby ci napisać "tylko idiota ocenia tego średniaka jako arcydzieło". Twoja opinia jest tylko twoją opinią. Mam taką zasadę: 'Choć obejrzało ten film wieku ludzi, żaden z nich nie zrobił tego tak, jak ja.' I to jest prawda dla każdego. Tyle chciałem przekazać. Ale i tak pewnie 90% filmwebowych wielkich filmowych krytyków dalej bardzie robić to, co robi. Cóż.. trudno. CO DO FILMU: Dla mnie osobiście ten film to klasyka kina akcji, 9/10. Zwłaszcza świetna rola Wesliego - Simona Phoenixa w swojej charakteryzacji zawsze określamy jako Czarny Mario. Jest w tej roli ekscentrycznie epicki, i to trzeba przyznać. Poza tym dobre wątki komediowe, akc*a z papierem toaletowym chociażby.

ocenił(a) film na 1
gitarzysta_Wojnar

klasyk to i jest bo stary filmik ale cieńki, on był cieńki nawet w latach 90 - tych, wiem coś o tym bo się nim jarali tylko ówczesne trzynastolatki, jak każdym filmem ze Stallone w czasach VHS-u

ocenił(a) film na 9
gitarzysta_Wojnar

Moim zdaniem film jest troszkę niedopracowany, słychać pewne niedoskonałości w oprawie Audio, czy pewne braki w grze aktorskiej, ale przede wszystkim to jest klasyka, mnie nieraz rozśmieszył, głównie przez Wesley'a, te jego wybryki szaleńcze i oczywiście teksty, i choć oglądałem wersję ocenzurowaną to i tak się ubawiłem. Mym zdaniem jest to film do którego warto wracać bo jest to jak najbardziej warte kino akcji. Moja ocena to 9/10.

gitarzysta_Wojnar

a ja uwazam ze jest to genialny film z 1993.... oglądałem go jako dzieciak... i do dnia dzisiejszego widzialem ten film z parenaście razy. Zawsze mi sie podobal....

ocenił(a) film na 5
gitarzysta_Wojnar

" od co! "
to jest lepsze niż humor zawarty w tym filmie

ocenił(a) film na 9
gitarzysta_Wojnar

Dla mnie najlepszym pomysłem wykorzystanym w filmie, był pojawiający głos w tle, niemalże w każdej scenie: "...you are fined one credit for a violation of the verbal morality statute" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones