PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Taki mamy świat, że produkują takie gnioty dla bezmózgów pragnących się zrelaksować.
Ale po czym ? Smutek. Wyłączyłem po 50 minutach, a staram sie każdy film obejrzeć do
końca. Nie dało się, dawka debilizmu przekroczyła dopuszczalne maksimum, a gra aktorów
to żenada do kwadratu, a ten Jamie Bell tak się świetnie zapowiadał.

ajron1960

Bądź co bądź twoja wypowiedź nie jest ani trochę lepsze ;)

petiitt

Ale o co chodzi? Co autor odpowiedzi miał na myśli ?

ocenił(a) film na 2
petiitt

Wypowiedź...rodz.żeński-lepsza

użytkownik usunięty
ajron1960

Witaj, osobiscie w relaksowaniu sie nie widze nic zlego i ono jest czescia zycia, Ty rozumiem przeżywasz ciągłe napiecie intelektualne? ;) :D

A co do samego filmu to nie jest jakis super , za prosto wszsytko sie im udłada , postacie sa jednowymiarowe , a cala historia biegnie po sznureczku do jakże typowego happy endu , podobnych filmow widzialem ze 200 co odbiera sporo przyjemnosci , ciekawy pomysl , po fajnym poczatku myslalem ze film pojdzie w zupelnie w innym kierunky ale tylko do momentu az sie okazalo ze to kolejny film o "napadzie stulecia" a on stoi tam tylko dla odwrócenia uwagi, strasznie mnie to wnerwiło. 5/10 Pozdrawiam

Zgoda, zgoda, niech będzie 5/10, ale wszystko poniżej 6,5 nie nadaje się do tracenia czasu na oglądanie. Takich kich powstaje na pęczki, ale nie można aż tak obrażać widza.

ocenił(a) film na 3
ajron1960

zgadzam sie z Toba w 100 %, również wyłączyłam po 50 minutach, nudaaaa

eigna

Ja też się wynudziłem jak cholera ale skoro zacząłem, to musiałem skończyć. Nie mogłem wytrzymać z powodu braku logiki, gdziekolwiek w tym filmie. Zderzenie z pociągiem, brak odcisków palców w pokoju, reporterka, która prowadzi relację na żywo w idiotyczny sposób, kamera, która nie daje zbliżenia na twarz - co chyba jest możliwe, w ogóle, to całe włamanie do sejfu, tyle zabezpieczeń i co? plus zdanie - przetnij czerwony kabel! to był szczyt głupoty normalnie. Jeszcze do tego nagłe uniewinnienie, pokazał kamyczek do kamery i słyszymy głos reportera, czy kogo tam - "właśnie udowodnił swoją niewinność" ? co ???? I wciąż żyjący ojczulek. Porażka. Rzygać się chce normalnie.

ajron1960

A czy Wy w ogóle wiecie co to jest fikcja filmowa? Gdyby tak każda produkcja miała kipieć realizmem to filmy kończyłyby się po 5min.
Arcydzieło kina to nie jest ale film na niedzielny wieczór jak najbardziej OK.

ocenił(a) film na 3
ajron1960

Popieram,
niestety kolejny raz się zwiodłem, ocena prawie 7/10 przez użytkowników filmweba (chciałbym znać średnią wieku, i IQ) dawała nadzieje na dobre kino.... tymczasem kolejny gniot.
Nie wiem jakie trzeba mieć IQ by się tym filmem zachwycać i dać mu więcej niż 3

ocenił(a) film na 2
ajron1960

Film...z gatunku obraza dla widza.Chyba ze z gatunku że deszcz pada))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones