PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 385
ocen
6,8 10 1 70385
5,7 7
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

7/10

ocenił(a) film na 7

dosyć dobry film, jednak spodziewałem się czegoś lepszego; twórcy zdecydowali ponownie postawić na efekciarstwo, zamiast na solidny scenariusz, bo w tym aż się mnoży od niedorzecznych sytuacji; oglądało się jednak dobrze, jako niewymagające kino akcji wypada ok; słaba gra aktorska, szczególnie Elizabeth Banks, trochę to psuło oglądanie
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Film fajny, dobrze się go oglądało i Sam nareszcie zagrał przyzwoicie moim zdaniem efekciarstwa brak, efektów specjalnych też za wiele niema dużo robione jest w starym holiwoodskim stylu - czyli kamerą, warto obejrzeć, nawet trochę się wkręciłem ;)

Solidna 7-ka

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

7 całkiem zasłużone. Fabuła prosta i przewidywalna - nic mnie nie zaskoczyło ale to nie znaczy że się nudziłem. W sumie niezła gra aktorska i fajne poprowadzenie akcji. Troszeczkę zawiódł mnie sam finał (samo rozwiązanie było naiwne) ale ciężko było to zrobić inaczej. Duży plus za Genesis Rodriguez - nic o niej wcześniej nie słyszałem a zagrała naprawdę bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones