PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Znakomity film.. Zaczyna się konkretnie i zdecydowanie, a potem stopniowo poznajemy całą intrygę.
Reżyser wszystko robił, żeby trzymać widza w napięciu i niepewności. Nie nudził mnie ani przez chwilę.Polecam.8/10

ocenił(a) film na 3
Ayo23

Czy ja śnię?? proszę obudźcie mnie z tego koszmaru, gdzie wszyscy podręcznikowo wmawiają mi, że film trzyma w napięciu, jak porządna sraczka i że aktorzy grali PRAWIE równie dobrze jak w M jak Miłość. A fabułę tworzyli najlepsi twórcy gatunku.

green1985

Każdy ma inny gust i powtarzam to za każdym razem.jeżeli Tobie ten film się nie podobał to OKEJ, rozumiem to!!! ale uszanuj również zdanie innych.Mnie ten film się bardzo podobał,był bardzo ciekawy od samego początku do końca. POZDRAWIAM!

Ayo23

Właśnie !!!! zgadzam się z Tobą w 100% Mnie też ten film się podobał i go POLECAM !!!!!!

kasia6969

Film może i trzymał w napięciu do momentu kiedy nie było do końca wiadomo,dlaczego główny bohater stanął na parapecie 21go piętra..niestety wraz z upływem czasu wszystko było coraz bardziej przewidywalne..Jak zwykle,jak to w amerykańskich filmach,musi być zły glina oraz dobry glina,jakie to nudne..Niby film ok,ale w zasadzie od początku było wiadomo,że gość udowodni swoją niewinność..

ocenił(a) film na 6
Ayo23

Gdyby to był pierwszy film który obejrzałem w życiu, pewnie odniósł bym się do niego w podobnym tonie, a tak, jest to film o którym jutro zapomnę i który tak naprawdę nic nowego nie wniósł, ot niby sensacja - daję mocno naciągane 6, ale szanuje ocene innych pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones