PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 366
ocen
6,8 10 1 70366
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Człowiek na krawędzi

ocenił(a) film na 8

Osobiście myślę że film zasługuje na więcej. Bardzo dobry film akcji które świetnie wszystko łączy w całość, nawet najmniejsze szczegóły(ojciec głównego bohatera) zbierają się razem by uczynić ten film jeszcze lepszym. NIe wiem czemu ta ocena jest tak niska ale pewnie za sprawą tego że ludzie sami nie wiedzą czego chcą i są specjami od filmu jak to na FilmWeb'ie jest już od dawna.

ocenił(a) film na 7
InFeS

Mi się też podobał. Fajna, zwarta fabuła, trochę humoru i efekty rodem z "mission impossible" tworzą z tego filmu spójną całość.

InFeS

Film nie najgorszy i również uważam, że trochę zbyt nisko jest oceniony. No ale w końcu to filmweb...

ocenił(a) film na 6
Konrad

Bez przesady panowie. Film byłby na mocne 7, ale ostatnie 20 minut to już zupełne SF - jazda bez kontroli, dlatego ode mnie tylko 5+1 za Miasto goszczące bohaterów filmu.

ocenił(a) film na 2
InFeS

Znawco ludzi i filmów...ten gniot na metascore imdb ma 40/100 czyli ocena krytyków plasująca go w skalach wycen "śmieciowych".
Lub...oglądaj..zachęcaj.Nie ośmieszaj się domorosłą psychologią.Ci co podobno sie znają na filmach mają go za dno)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones