PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Właśnie wróciłam z kina i nie żałuję. Nie byłam przekonana bo raczej nie przepadam za tego rodzaju filmami ale jestem naprawdę zadowolona ! Zdecydowanie polecam + dla panów przeurocza aktorka ! ;)

OlkaNH

a WG mnie straszny żal i błedy w fabule...

OlkaNH

A ja się zgadzam, że świetny film! :)

OlkaNH

Film dobry. Moja ocena 6/10.
Z jednej strony dobrze obejrzeć jakiś film akcji, który nie jest przepakowany efektami specjalnymi i stara się nadrobić scenariuszem. Problem polega na tym, że to właśnie ten scenariusz jest główną wadą filmu. Trochę niedociągnięć, trochę idiotyzmów, niepotrzebne/słabe postacie. Mimo wszystko wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
OlkaNH

Może nie jest to najlepszy film świata, ale jest w stanie utrzymać widza w fotelu. Oczywiscie, tak jak pisza moi przedmowcy, scenariusz nie jest genialny, ani wyjatkowo blyskotliwy, niemniej jednak film wart obejrzenia. Dla mnie ogromnym plusem byl brak kosmicznej ilosci efektow specjalnych, czy przesadnej wielowątkowości. Jestem na tak i cieszę się, że dane mi bylo obejrzeć tę produkcję.

ocenił(a) film na 4
OlkaNH

Nie przesadzałbym z tym entuzjazmem...na pierwszy rzut oka (przed obejrzeniem) fabuła naprawdę mnie zaciekawiła...spodziewałem się więc zawiłej intrygi i zaskakującego rozstrzygnięcia, ale kiedy okazało się, że myślenie na tym filmie jest zupełnie niepotrzebne próbowałem chociaż cieszyć się samą akcją...niestety wspomniane wyżej potężne i absurdalne niedopatrzenia/błędy scenariusza/irracjonalne rozwiązania skutecznie sprowadzały na ziemię...
...plusem rzeczywiście przeurocza aktorka :)

ocenił(a) film na 7
chessyou

Za duzo akcji pod koncem. za szybko sie wszystko zaczelo to toczyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones