PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 366
ocen
6,8 10 1 70366
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Scena na dachu najlepsza...Bandziory dbają o pozory, knują spisek, udają przed przyjaciółmi z pracy, resztą świata ale na dachu policjant trzyma brata głównego bohatera nad przepaścią mimo, że wokół są tysiące okien. Dosłownie tysiące, gdzie na pewno dziesiątki ludzi w prawdziwym życiu widziałoby tą sytuację. Inne błędy w logice filmu pomijam, nie były tak rzucające się w oczy ale finałowa scena z typową pogadanką i finiszem gdzie zły ponosi klęske mnie boli. Niedorzeczność.

ocenił(a) film na 7
Zoh1n

Skoro już zacząłem jakiś wątek, dodam mu parę ekstra bajtów.
Film jako całokształt wypada moim zdaniem naprawdę nieźle. Trzyma w napięciu, chyba nikt nie powie, że jest przewidywalny, poza tym, że pan inwestor poniesie klęskę a prawda zawsze zwycięży.
Na ogromny plus zaliczam świetną relację między Joeyem i Angie, zatrudnienie aktorów znanych, jednak nie dość znanych za to moim zdaniem charakterystycznych. Ale największą zaletą filmu jest humor. Mocny, ale nie narzucający się, częsty ale nie dominujący. Po prostu świetne dialogi i sceny, film bawił mnie mnogą ilość razy, a dla mnie granica między przedobrzoną komedią a dobrym smakiem jest cienka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones