PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

gdy w kulminacyjnym momencie filmy Joey odzyskuje klejnot oddaje go Boy'owi hotelowemu jednak kilka scen później na dachu wieżowca owy kamień odnajduję się w kieszeni Nick'a??? Można by powiedzieć, iż miał przygotowaną podróbkę na taki wypadek jednak po skoku na dmuchany balon i interwencji nie wypuściliby go z więzienia gdyby to jednak była podróbka...

Reasumując:
jakim cudem kamień/klejnot znalazł się na dachu w kieszeni Nicka?
Dodam jeszcze, iż boy hotelowy wyjmuje z przekazanej torby owy klejnot i jest to niezaprzeczalne (nie może to być pierścionek który widzimy w ostatniej scenie filmu)

ocenił(a) film na 6
JakubGLS

Joey dał boy'owi hotelowemu torbę z klejnotem. Boy wyjął klejnot i schował go do kieszeni marynarki. Kilka scen później, gdy Nick ucieka przez kuchnię, boy daje mu tę marynarkę (razem z klejnotem). W ten sposób Nick wchodzi w posiadanie brylantu. Anyway, w trakcie ucieczki musiał go przełożyć, bo na dachu wyciąga go z kieszeni spodni. ;p
PS. Nie mam stuprocentowej pewności, ale pierścionek z ostatniej sceny mógł być jednym z tych znajdujących się w sejfie Englandera. Joey musiał go ukraść po tym, jak spodobał się Angie, podczas włamania.

JakubGLS

A mnie zastanawia fakt gdy Angie wkłada diament do drinka. Wydawało mi się, że zamierza w ten sposób podmienić brylant. Czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę?

ocenił(a) film na 8
leszek_8

Też mi się tak wydawało (podmiana przegrała z miłością do Joey'a).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones