PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

A jeśli masz psa to lepiej idź z nim na spacer, jego wypróżnianie będzie bardziej fascynujące, niż którykolwiek moment tego "filmu"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
agahub37

W przeciwieństwie do ciebie ani idiota,ani cham,I ma całkowitą rację)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
agahub37

Po twojej wypowiedzi nasuwa się jedyny wniosek:przemawia do ciężkich idiotów)))))

ocenił(a) film na 10
Marekgdapl

jesteś zwykłym pajacem więc won dziecko neo. żegnam film mega

ocenił(a) film na 2
agahub37

Możesz mi odpowiedzieć na pytanie w jakim jesteś wieku?
Sugerujesz że w jakimś okresie dorosłości.
A wypowiedzi masz jak ćwok w trakcie zawodówki...przez którą brnie z problemami)

ocenił(a) film na 6
AmonGoeth

Masz program z funkcją przewijania filmów? Szacun, rzadko spotykany bajer w tych czasach.

Rodion_

Jasne. Wystarczy w allplayerze użyć strzałeczek i przeskakuje o 10 sek.

AmonGoeth

Jeśli chodzi o wyłapywanie ironii to jesteś mistrzem.

AmonGoeth

i wzajemnie. =)

ocenił(a) film na 3
AmonGoeth

Zgadzam się.Zmarnowane 1,5 godziny.Zastanawiam się tylko co tam robił Ed Harris.Za pewne pomyślał o swojej emeryturze i postanowił zagrać w tym gniocie.Smutny jest fakt,że co raz więcej aktorów starego pokolenia,którzy mają na swoim koncie na prawdę wiele rewelacyjnych ról rozmienia się na drobne i gra w takich produkcjach.Niestety chyba dostosowywują się do poziomu obecnej kinematografii.

ocenił(a) film na 3
AmonGoeth

podpisuję się wszystkimi kończynami... kupiłem gniota w biedronce i to na 2 płytach (co już mogło budzić niepokój). Za grosze bo za grosze ale teraz, post factum wolałbym za to zjeść hotdoga na statoilu. Opis mnie skusił bo był dość enigmatyczny. Niestety, jak widać każdego gniota można ubrać odpowiednio w słowa a decyzja o oglądaniu to jak gra w rosyjską ruletkę ;)

ocenił(a) film na 8
AmonGoeth

Ehhh i dogódź tu wszystkim. Filmy nie był aż taki zły, w moich odczuciach bardzo dobry, trzymał w napięciu, a obsada filmowa była dobra i trudno było doczepić się złej gry.
Filmweb upada, mam wrażenie że większość osób robi sobie jaja pisząc takie płytkie i bezpodstawne komentarze nie zawierające żadnego wyjaśnienia i rozbudowanej opinii, czyli innym słowem zwykły trolling.
Nie pozdrawiam.

AmonGoeth

Fascynuje cię wypróżnianie psa? Ja je.... ładnie masz poryty łeb !

ocenił(a) film na 5
AmonGoeth

All Player to syf.najlepszy VLC media player.

biker94

VLC ciągle się zawiesza. No i nie ma funkcji "przewijania" takich gniotów.

ocenił(a) film na 6
AmonGoeth

CTRL + T i przechodzisz do dowolnego czasu :) chyba w zyciu gniota nie widziales

ocenił(a) film na 3
AmonGoeth

Ok ok, zgadzam się, film to gniot, ale jaki jest sens zakładania takiego tematu? Bo Tobie nie chodzi o to, żeby opisać swoje rozczarowanie, czy przedstawić krytyczną opinię, a raczej wkurzyć i obrazić ludzi, którym film się podobał.

EternalViewer

To była moja krytyczna opinia. Raczej nie trudno to wywnioskować.

ocenił(a) film na 2
AmonGoeth

indeed :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones