PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

Film prawie dobry ale niestety tylko niezły. Przez większą część filmu zastanawiałem się czy ocenić go jako dobry czy też bardzo dobry, jednak ani przez chwile nie przypuszczałem, że wystawię mu notę zaledwie niezły. Fabuła ciekawa - oryginalna, film trzyma w napięciu. Świetna gra Eda Harrisa. Gdyby ostatnie 15 minut było utrzymane w tonie całości to byłby to naprawdę godny polecenia Obraz. Te ostatnie 15 minut to porażka - zakończenie niczym z Jamesa Bonda - fikcyjne do bólu i mało realistyczne, z tą różnicą, że w Bondzie jest to dużo lepiej podane i od początku do końca wiadomo z czym mamy doczynienia. Przez to nieszczęsne zakończenie film ten jest tylko niezły!

ocenił(a) film na 8
Ronin25

hehehe, no z tymi ostatnimi 15 minutami to muszę się zgodzić, troszke za banalny ten happy end:) ale generalnie przyjemny filmik. warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 6
czerwus

Tak. Ciekawa fabuła - nieoklapana, oryginalna i całkiem nieźle podana, za wyjątkiem końcówki:)

ocenił(a) film na 4
Ronin25

Mam ten sam problem! Nie wiem czy spojrzeć na ten film jak na sf i ocenić, że był dobry, bo bardzo mnie wciągnął, czy spojrzeć na niego jak na kryminał i widzieć jak baaaaardzo jest naciągany?

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Gdyby nie ta końcówka to film byłby bardzo dobry. Nie wiem, patrząc na całość i ostatnie 15 minut można odnieść wrażenie, ze kręcili go dwaj różni reżyserzy.

ocenił(a) film na 4
Ronin25

Heh, świetne spostrzeżenie-przecież ten film z dramatu przerodził się w istne mission impossible !
Tam się takie rzeczy działy.... Najlepsze jak gość postanowił przechowywać diament w kieszeni marynarki, zamiast w sejfie. :):)

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Tak, ten upadek na tą poduszkę powietrzną a następnie przechwycenie diamentu i rozpracowanie tego Złego i przypomnienie tego kto jest Dobrym i wszystko dosłownie w „ostatniej sekundzie” - nawet James Bond nie zrobiłby tego lepiej:). Gdyby całość tego obrazu była w stylu tej nieszczęsnej końcówki to pewnie dałbym trzy gwiazdki, a właściwie na dałbym nic bo czytając wcześniej recenzję zobaczyłbym już trzy gwiazdki i ceniąc swój czas nie skonsumowałbym Go:)

ocenił(a) film na 4
Ronin25

Skok był niesamowity, szkoda, że nie okazało się na końcu, że jest Spidermenem, albo Supemenem i potrafi latać. Więc i tak zakończyli spokojnie:P
Dziękuję za rozmowę, ja również upewniłam się co do swojej oceny i już mi lżej na sercu:)

ocenił(a) film na 6
anitka333333

Dzięki. Do zobaczenia następnym razem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones