PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 70 365
ocen
6,8 10 1 70365
5,7 6
ocen krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi

- Uff! nareszcie koniec - to własnie pomyślałem w ostatnich sekundach filmu. Gdyby
trwał jeszcze kilka minut na pewno bym wyszedł, choć myślałem o tym wcześniej.
Szkoda aktorzy z czołówki, ciekawe twarze i postaci.. reszta kiepska. Mocna gwiazdkowa
trójka.

ocenił(a) film na 7
barox

Hmm a czego się spodziewałeś po tym filmie ?? Wiedziałem na co idę po zwiastunie i kilu opisach i to dostałem . Oczywiście nie jest to jakiś porywający film ale na bardzo przyzwoitym poziomie. Trochę akcji ,trochę humoru , piękne kobiety :):) Na pewno się nie nudziłem i o wyjściu z kina w ogóle nie myślałem . Może więcej dystansu do tego typu produkcji.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
misiek7_2

Po zwiastunie przekonany byłem, że będzie to zmyślnie przemyślany skok z zaskakującymi, przewrotnymi i mądrze przemyślanymi elementami rabunku – w stylu np. Ocean Eleven... a tu serwują lekką papkę. Szkoda aktorów i kasy bo sam pomysł EXTRA.
Racja trochę dystansu :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
misiek7_2

misiek7_2 jeśli ty po zwiastunie i opisach wiedziałeś na co idziesz to na prawdę gratulacje, jesteś wróżką.

ocenił(a) film na 7
Mastermika

a co w tym takiego trudnego ,fabuła nie jest jakoś wyszukana więc nie za bardzo rozumiem Twoje zdziwienie??No chyba że oglądasz jeden zwiastun a idziesz do kina na zupełnie inny film .Może zwiastun był dla Ciebie za trudny i nie dałeś rady zrozumieć o czym będzie film :):)

barox

hehe nie oglądałem ale potrafię uwierzyć tobie że ledwo ledwo dałeś radę. Nie ma to jak fabuła o człowieku który żył 30 lat na krawędźi (dla debili sarkazm)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones